ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

У Twitter з'явиться власна платіжна система

10.11.2022, 10:50
Фото – Jeff Chiu / AP
Фото – Jeff Chiu / AP

Соцмережа Twitter подала реєстраційні документи для оброблення платежів до мережі боротьби з фінансовими злочинами мінфіну США. Це означає, що невдовзі в соціальній мережі з'явиться власна платіжна система.

Про це пише The New York Times.

Новий власник соцмережі Ілон Маск уже обговорив свої плани щодо Twitter у Spaces Q&A для рекламодавців. Одна з пропозицій Маска – можливість під'єднати банківські рахунки до Twitter, щоб пересилати гроші.

На його думку, нововведення допоможе Twitter заробляти більше коштів, адже фінансова підтримка спонукатиме авторів створювати ще більше контенту. У перспективі Маск натякнув на випуск кредитних і дебетових карток.

Ілон Маск заявив, що планує перетворити Twitter на "додаток для всього" за зразком WeChat – китайської соціальної медіаплатформи, яку використовують понад мільярд людей, щоб знаходити новини, викликати таксі та замовляти їжу.

Як повідомляв ІМІ, 12 липня компанія Twitter подала до суду на Ілона Маска, щоб змусити його завершити виконання раніше укладеної угоди з придбання соцмережі за $44 млрд. Маск подав зустрічний позов проти Twitter.

Раніше Ілон Маск заявив, що не продовжуватиме угоди щодо купівлі Twitter у разі, якщо компанія не доведе кількості несправжніх акаунтів на рівні до 5% усіх користувачів. До того Маск повідомив про зупинення операції щодо купівлі Twitter Inc. до отримання деталей, які підтверджують, що частка спамових та фейкових акаунтів справді становить менш ніж 5%.

Маск уклав договір про купівлю соцмережі Twitter за 44 млрд доларів. Він зазначив, що хоче зробити Twitter кращим, ніж будь-коли, й доповнити соцмережу новими функціями, що мають підвищити довіру, перемогти спам-ботів та аутентифікувати всіх людей.

Нині соцмережа розробляє функцію, яка дозволить публікувати відео і брати з інших користувачів гроші за їхній перегляд.

1 листопада Ілон Маск заявив, що твіти користувачів із блакитною позначкою матимуть пріоритет серед відповідей, згадувань і результатів пошуку, а також матимуть змогу публікувати довші відео й аудіо. Окрім цього, вони бачитимуть удвічі менше реклами.

Маск також запропонував "виданням, охочим працювати з нами", можливість користуватися цими послугами безкоштовно.

Президент Туреччини Тайїп Ердоган повідомив, що готовий до перемовин з новим власником Twitter Ілоном Маском, щоб не платити 8 доларів на місяць за позначку "верифікований акаунт".

9 листопада стало відомо, що Twitter додасть сіру "офіційну" позначку до деяких відомих акаунтів, щоб вказати, що вони справжні.

Liked the article?
Help us be even more cool!