Ердоган заявив, що може обговорити з Ілоном Маском питання платних "пташечок" у Twitter
Президент Туреччини Тайїп Ердоган повідомив, що готовий до перемовин з новим власником Twitter Ілоном Маском, щоб не платити 8 доларів на місяць за позначку "верифікований акаунт".
Про це пише Reuters із посиланням на інтерв’ю Ердогана турецькому мовнику ATV.
"Може, для нас умови будуть іншими", – сказав Ердоган, коли його запитали про платну блакитну "пташечку".
"Ми могли б удатися до дипломатії ще й з ним", – додав жартома президент Туреччини.
Блакитна "пташечка" поряд з чиїмось юзернеймом означає, що Twitter підтвердив, що цей обліковий запис справді належить особі чи компанії, чиїм ім’ям він названий. Наразі Twitter є безкоштовним для більшості користувачів.
Понад 80% користувачів твіттеру, які взяли участь у нещодавньому опитуванні, зазначили, що не платитимуть за "пташечку". Близько 10% повідомили, що готові платити 5 доларів на місяць.
1 листопада Ілон Маск заявив, що твіти користувачів із блакитною позначкою матимуть пріоритет серед відповідей, згадувань і результатів пошуку, а також матимуть змогу публікувати довші відео й аудіо. Окрім цього, вони бачитимуть удвічі менше реклами.
Маск також запропонував "виданням, охочим працювати з нами", можливість користуватися цими послугами безкоштовно.
Як повідомляв ІМІ, 12 липня компанія Twitter подала до суду на Ілона Маска, щоб змусити його завершити виконання раніше укладеної угоди з придбання соцмережі за $44 млрд. Маск подав зустрічний позов проти Twitter.
Раніше Ілон Маск заявив, що не продовжуватиме угоди щодо купівлі Twitter у разі, якщо компанія не доведе кількості несправжніх акаунтів на рівні до 5% усіх користувачів. До того Маск повідомив про зупинення операції щодо купівлі Twitter Inc. до отримання деталей, які підтверджують, що частка спамових та фейкових акаунтів справді становить менш ніж 5%.
Маск уклав договір про купівлю соцмережі Twitter за 44 млрд доларів. Він зазначив, що хоче зробити Twitter кращим, ніж будь-коли, й доповнити соцмережу новими функціями, що мають підвищити довіру, перемогти спам-ботів та аутентифікувати всіх людей.
Нині соцмережа розробляє функцію, яка дозволить публікувати відео і брати з інших користувачів гроші за їхній перегляд.
Help us be even more cool!