ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Twitter працює над "ризиковою" функцією платних відео

03.11.2022, 10:23
Фото – REUTERS / Dado Ruvic
Фото – REUTERS / Dado Ruvic

Twitter під керівництвом Ілона Маска продовжує втілювати плани із запровадження платного контенту, зокрема відео, пише The Washington Post.

Соцмережа розробляє функцію, яка дозволить публікувати відео і брати з інших користувачів гроші за їхній перегляд. Причому частка прибутків ітиме компанії, йдеться у внутрішньому електронному листі, до якого отримало доступ видання. З листа випливає, що Twitter прагне запустити цю функцію (яку в межах компанії називають "Платні Відео") якомога швидше: бажано за тиждень чи два.

Втім, згідно з цим листом, відправник якого працює у відділі довіри до продукції, команда, що займається цим нововведенням, "оцінила рівень ризику як високий". У листі йдеться про "ризики, пов’язані з авторськими правами, недовірою між автором і споживачем та дотриманням законів", і зазначено, що подальшій роботі над послугою має передувати внутрішній розгляд та обговорення цих питань.

Такий темп може свідчити про те, що Маск має намір розробляти й запускати нові функції значно швидше, ніж Twitter робив це в минулому, навіть якщо задля цього доведеться йти на більші ризики, пов’язані зі зловживанням і відповідальністю.

Як повідомляв ІМІ, 12 липня компанія Twitter подала до суду на Ілона Маска, щоб змусити його завершити виконання раніше укладеної угоди з придбання соцмережі за $44 млрд. Маск подав зустрічний позов проти Twitter.

Раніше Ілон Маск заявив, що не продовжуватиме угоди щодо купівлі Twitter у разі, якщо компанія не доведе кількості несправжніх акаунтів на рівні до 5% усіх користувачів. До того Маск повідомив про зупинення операції щодо купівлі Twitter Inc. до отримання деталей, які підтверджують, що частка спамових та фейкових акаунтів справді становить менш ніж 5%.

Маск уклав договір про купівлю соцмережі Twitter за 44 млрд доларів. Він зазначив, що хоче зробити Twitter кращим, ніж будь-коли, й доповнити соцмережу новими функціями, що мають підвищити довіру, перемогти спам-ботів та аутентифікувати всіх людей.

У жовтні Ілон Маск вирішив закрити угоду з Twitter за початковою ціною $54,20 за акцію.

 

Liked the article?
Help us be even more cool!