ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Барчук вважає, що Зеленському не варто називати "хайпом" сигнали журналістів про тиск

22.10.2021, 11:31
Фото – suspilne.media
Фото – suspilne.media

Ведуча ток-шоу “Зворотний відлік” на телеканалі “UA: Перший” Мирослава Барчук вважає, що президенту Володимиру Зеленському не варто знецінювати й називати “хайпом” сигнали журналістів про тиск на редакцію.

Про це вона написала 21 жовтня на своїй фейсбук-сторінці.

“Мені здається, все ж таки не варто публічно брехати там, де реальна ситуація з контролем над “слугами” з боку ОП і погодженням спікерів на ток-шоу є секретом полішинеля. Причому для сотень журналістів і ведучих на різних каналах. У такому випадку брехня стає очевидною і самовикривальною для влади. Не варто президентові знецінювати й називати “хайпом” сигнали журналістів про тиск на редакцію, бо це виглядає слабо, непрофесійно і підриває стосунки з медіа загалом”, – зазначила Барчук.

Також вона зазначила, що обов'язком народних депутатів є звітування перед народом, тому вони мають ходити на ефіри.

“Народні депутати складають присягу українському народові, а отже народні депутати ходять на ефіри звітувати перед суспільством, це їх обов’язок. Пригадуєте, “присягаю на вірність Україні. Зобов’язуюся дбати про благо Вітчизни і добробут українського народу. Присягаю виконувати свої обов'язки в інтересах усіх співвітчизників”. Жодного слова про Єрмака, Подоляка і навіть Зеленського В.О.”, – написала ведуча.

Крім того, Мирослава Барчук запросила до студії “Зворотного відліку” Володимира Зеленського на “державне телебачення”, як він назвав Суспільне. Також вона чекає народних депутатів від монобільшості.

Як повідомляв ІМІ, 19 жовтня ведуча ток-шоу "Зворотний відлік" на телеканалі "UA: Перший" Мирослава Барчук заявила про тиск на редакцію програми з боку працівників Офісу президента. За її словами, підлеглі голови Офісу президента Андрія Єрмака звинувачують ток-шоу в недотриманні професійних стандартів (у відсутності балансу думок у випуску за 18 жовтня) та виставляють свої умови щодо присутності депутатів від "Слуги народу" в студії. Також вона додала, що кандидати на ефіри узгоджуються з контактною особою М. Подоляка в ОП.

20 жовтня Радник керівника Офісу президента України Михайло Подоляк відкинув заяви про тиск і ультиматуми з боку ОП, про які раніше написала ведуча ток-шоу "Зворотний відлік" Мирослава Барчук.

Суспільне заявило, що відсутність в ефірі представників партії "Слуга народу" в програмі "Зворотний відлік" від 18 жовтня – це рішення не редакції ток-шоу, а представників парламентської фракції.

Президент України Володимир Зеленський заявив, що ОП не узгоджує участі народних депутатів в ефірах на телеканалах, тим більше на Суспільному.

"В цілому дивно виглядає, що державне телебачення має тиск з боку держави. Депутати відмовилися? Я думаю, це хайп. До чого тут ми? Ми нічого не узгоджували. Тим більше Суспільному. Депутати вільні люди, самі вирішують, ходити чи ні", – зазначив він.

20 жовтня телеканал "Прямий" заявив, що на них, як і на "UA:Перший", чинив тиск Офіс президента щодо участі народних депутатів від фракції "Слуга народу" в ефірах.

20 жовтня шеф-редакторка ток-шоу "Свобода слова Савіка Шустера" Дар'я Тарасова заявила, що редакція програми часто стикається з тиском з боку Офісу президента.

20 жовтня екснародний депутат і лідер політичної партії "Наші" Євген Мураєв заявив, що Офіс президента вимагає продати долю телеканалу "Наш", погрожуючи позбавленням ліцензії.

Liked the article?
Help us be even more cool!