ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Маск вирішив таки купити Twitter

05.10.2022, 10:11
Фото – REUTERS / Dado Ruvic
Фото – REUTERS / Dado Ruvic

Засновник компаній SpaceX й Tesla Ілон Маск вирішив закрити угоду з Twitter за початковою ціною $54,20 за акцію. 

Служба Twitter зі зв’язків з інвесторами повідомила, що отримала листа від представників Маска: вони подали до Комісії з цінних паперів і бірж США заяву про намір закрити угоду з Twitter, повідомляє Громадське.

Ілон Маск і Twitter уже кілька місяців сперечаються про угоду щодо купівлі соцмережі. Проте бізнесмен змінив свою думку лише за майже два тижні до запланованої дати судового розгляду справи, яку призначено на 17 жовтня.

Професорка бізнес-права Енн Ліптон зазначила, що це був найбільш передбачуваний кінець справи. А рішення Маска свідчить про те, що у Twitter була дійсно сильна позиція.

“Єдине, що дивує, так це те, що йому [Маску] не вдалося збити ні долара з ціни угоди”, – зазначила вона.

З іншого боку, якби суд зобов’язав Маска закрити угоду, йому, можливо, довелося б сплатити ще й відсотки.

Як повідомляв ІМІ, 12 липня компанія Twitter подала до суду на Ілона Маска, щоб змусити його завершити виконання раніше укладеної угоди з придбання соцмережі за $44 млрд. Маск подав зустрічний позов проти Twitter.

Раніше Ілон Маск заявив, що не продовжуватиме угоди щодо купівлі Twitter у разі, якщо компанія не доведе кількості несправжніх акаунтів на рівні до 5% усіх користувачів. До того Маск повідомив про зупинення операції щодо купівлі Twitter Inc. до отримання деталей, які підтверджують, що частка спамових та фейкових акаунтів справді становить менш ніж 5%.

Маск уклав договір про купівлю соцмережі Twitter за 44 млрд доларів. Він зазначив, що хоче зробити Twitter кращим, ніж будь-коли, й доповнити соцмережу новими функціями, що мають підвищити довіру, перемогти спам-ботів та аутентифікувати всіх людей.

Liked the article?
Help us be even more cool!