ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Сайт "Української правди" зазнав DDoS-атаки

06.10.2021, 18:07
Фото - скріншот з сайті УП
Фото - скріншот з сайті УП

Сайт інтернет-видання “Української правди” не працював деякий час через DDoS-атаку. Про це ІМІ повідомила головна редакторка видання Севгіль Мусаєва.

При заході на сайт видавалася помилка 404.

“Вибачте! Такої сторінки не знайдено. Такої сторінки не існує на сервері. Можливо, ця сторінка видалена, перейменована або тимчасово недоступна. Поверніться на головну сторінку або скористайтеся пошуком”, - йдеться на сайті.

Севгіль Мусаєва не виключає, що атака може бути пов'язана з організацією акції на підтримку журналістів “Схем”, на яких напали 4 жовтня під час інтерв'ю з головою правління Укрексімбанку Євгеном Мецгером.

“Інформацію перевіряємо, а сайт зараз намагаємося відновити”, - сказала Севгіль.

Як повідомляв ІМІ, Севгіль Мусєва організувала 6 жовтня у Києві біля будівлі Укрексімбанку акцію на підтримку журналістів “Схем”, на яких вчинили напад під час інтерв’ю з керівником фінансової установи Євгеном Мецгером.

4 жовтня в Києві співробітники державного Укрексімбанку напали на знімальну групу “Схем” під час запису інтерв’ю з головою правління фінустанови Євгеном Мецгером прямо в його кабінеті.

Поліція Києва розпочала кримінальне провадження за фактом перешкоджання професійній діяльності журналістів програми “Схеми” (ч. 1 ст. 171 Кримінального кодексу України).

Укрексімбанк звинуватив журналістів “Схем” у протиправному заволодінні інформацією з обмеженим доступом (банківською таємницею) і порушенні Кодексу етики українського журналіста.

4 жовтня журналістів програми “Схеми” запросили на допит як потерпілих для встановлення всіх обставин події в Укрексімбанку під час запису інтерв'ю з головою правління Євгеном Мецгером.

4 жовтня редакції “Схем” вдалося відновити відео, видалене працівниками Укрексімбанку під час нападу на знімальну групу програми в кабінеті голови державного банку Євгена Мецгера.

5 жовтня Наглядова рада Укрексімбанку повідомила, що розпочала перевірку обставин конфлікту з журналістами “Схем”.

6 жовтня голова правління Укрексімбанку Євген Мецгер заявив про складання своїх повноважень на час проведення слідчих дій поліції та внутрішньобанкової перевірки щодо конфлікту з журналістами “Схем”.

6 жовтня Генеральний прокурор Ірина Венедіктова заявила, що Офіс Генпрокурора не покриватиме дії співробітників державного “Укрексімбанку”, які напали на знімальну групу програми “Схеми”. Відповідальним буде повідомлено про підозру.

6 жовтня Наглядова рада Укрексімбанку прийняла рішення відсторонити голову правління Укрексімбанку Євгена Мецгера від здійснення своїх повноважень на час проведення внутрішнього розслідування.

6 жовтня працівники поліції перекваліфікували справу щодо нападу на журналістів програми “Схеми” за ознаками злочину, передбаченого частиною 3 ст. 171 Кримінального кодексу України (Перешкоджання законній професійній діяльності журналістів). Первинна реєстрація за заявою журналістів була за ч. 1 ст. 171 ККУ.

Liked the article?
Help us be even more cool!