ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

У Києві відбудеться акція на підтримку журналістів "Схем"

06.10.2021, 10:52
Фото - Радіо Свобода
Фото - Радіо Свобода

Сьогодні, 6 жовтня, о 14:00 у Києві відбудеться акція "Почистити в ноль" на підтримку журналістів “Схем” Кирила Овсяного та Олександра Мазура, на яких напали в Укрексімбанку.

Про це повідомляється на фейсбук-сторінці акції.

Акція відбудеться біля офісу Укрексімбанку за адресою: вул. Володимира Антоновича, 127.

Організатором акції є головна редакторка “Української правди” Севгіль Мусаєва.

Основі вимоги під час акції - відставка керівництва банку за перешкоджання журналістській діяльності.

Як повідомляв ІМІ, 4 жовтня в Києві співробітники державного Укрексімбанку напали на знімальну групу “Схем” під час запису інтерв’ю з головою правління фінустанови Євгеном Мецгером прямо в його кабінеті.

Поліція Києва розпочала кримінальне провадження за фактом перешкоджання професійній діяльності журналістів програми “Схеми” (ч. 1 ст. 171 Кримінального кодексу України).

Укрексімбанк звинуватив журналістів “Схем” у протиправному заволодінні інформацією з обмеженим доступом (банківською таємницею) і порушенні Кодексу етики українського журналіста.

4 жовтня журналістів програми “Схеми” запросили на допит як потерпілих для встановлення всіх обставин події в Укрексімбанку під час запису інтерв'ю з головою правління Євгеном Мецгером.

4 жовтня редакції “Схем” вдалося відновити відео, видалене працівниками Укрексімбанку під час нападу на знімальну групу програми в кабінеті голови державного банку Євгена Мецгера.

5 жовтня Наглядова рада Укрексімбанку повідомила, що розпочала перевірку обставин конфлікту з журналістами “Схем”.

6 жовтня голова правління Укрексімбанку Євген Мецгер заявив про складання своїх повноважень на час проведення слідчих дій поліції та внутрішньобанкової перевірки щодо конфлікту з журналістами “Схем”.

Liked the article?
Help us be even more cool!