ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

"Репортери без кордонів" вимагають від слідства відповідей у справі вбивства Шеремета

22.07.2020, 11:27
Фото – AFP / radiosvoboda.org
Фото – AFP / radiosvoboda.org

"Репортери без кордонів" вимагають чітких відповідей від слідства у справі вбивства журналіста Павла Шеремета. Про це зазначається в повідомленні у Twitter правозахисної організації. 

"Нам потрібні відповіді! Чотири роки тому журналіста Павла Шеремета вбили вибухівкою, яку підклали під його машину. Сумніви залишаються попри офіційне розслідування. "Репортери без кордонів" вимагають неупередженого, повного та прозорого розслідування", – йдеться в повідомленні.

Наагадаємо, 27 липня Медіарух виступив із заявою, також вимагаючи від слідства в справі Павла Шеремета конкретних дій, а не політичних заяв. "Ми, члени Медіаруху, а також журналісти, медійні, правозахисні організації, вимагаємо від правоохоронних органів дати чітку відповідь, хто є замовниками і виконавцями вбивства нашого колеги, з якої країни вони походять і яким був їхній мотив.

Ми підтримуємо колег з "Української правди" в прагненні дізнатися правду і вважаємо, що наразі аргументів ані звинувачення, ані захисту не досить, щоб зробити остаточні висновки", – зазначається в тесті заяви Медіаруху

20 липня 2020 року виповнилося чотири роки з дня показового і жорстокого вбивства журналіста Павла Шеремета, що сталося в центрі Києва.

Ми підтримуємо колег з "Української правди" в прагненні дізнатися правду і вважаємо,
що наразі аргументів ані звинувачення, ані захисту не досить, щоб зробити остаточні
висновки", – зазначається в тесті заяви Медіаруху.
20 липня 2020 року, виповнилося чотири роки з дня показового і жорстокого вбивства
журналіста Павла Шеремета, що сталося в центрі Києва.Як повідомляв ІМІ, Павло Шеремет загинув у Києві 20 липня 2016 року внаслідок вибуху автомобіля.

12 грудня 2019 року міністр внутрішніх справ Арсен Аваков повідомив, що Національна поліція затримала та оголосила підозру фігурантам справи щодо вбивства Павла Шеремета. 

Того ж дня на брифінгу за участю президента Володимира Зеленського заступник голови Національної поліції – начальник кримінальної поліції Євген Коваль назвав п'ятьох підозрюваних у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета: сержант Сил спеціальних операцій Андрій Антоненко, військовий медик Яна Дугарь, волонтер Юлія Кузьменко та ветерани збройного конфлікту на Донбасі Інна і Владислав Грищенки.

Коваль повідомив, що вибухівку під автомобіль журналіста Павла Шеремета підклали музикант і доброволець АТО Андрій Антоненко та лікарка й волонтерка Юлія Кузьменко.

Слідство вважає основною версією вбивства журналіста Павла Шеремета дестабілізацію соціально-політичної ситуації в країні.

21 травня фігурантам справи про вбивство журналіста Павла Шеремета – Юлії Кузьменко, Андрію Антоненку та Яні Дугарь – змінили підозри.

22 травня поліція завершила розслідування щодо трьох підозрюваних у виконанні вбивства Шеремета.

1 червня слідчі Нацполіції відкрили для ознайомлення 38 томів матеріалів досудового розслідування вбивства журналіста Павла Шеремета адвокатам підозрюваних Яни Дугарь, Юлії Кузьменко та Андрія Антоненка.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!