ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Twitter може зіткнутися з обмеженнями з боку ЄС

16.11.2022, 17:16
Фото – Sarah Tew / CNET
Фото – Sarah Tew / CNET

Соціальна мережа Twitter може зіткнутися з обмеженнями з боку Європейського Союзу в разі невиконання нових правил ЄС для великих технологічних компаній, пише "Детектор медіа" з посиланням на Financial Times.

Європейські регулятори стурбовані нововведенням Ілона Маска, яке дозволяє користувачам купувати синю галочку верифікації. Це може призвести до зростання шахрайства на платформі.

Посадовці ЄС також занепокоєні кількістю звільнених топменеджерів Twitter, які відігравали ключову роль у відносинах з регулювальними органами, та виконанням платформою нових правил ЄС, які спрямовані на модерацію контенту.

Закон про цифрові послуги набув чинності в Євросоюзі 16 листопада. Він встановлює правила того, як великі технології повинні гарантувати безпеку користувачів в інтернеті. ЄС вже почав визначати, які платформи відповідають порогу в 45 мільйонів користувачів і повинні дотримуватися найсуворіших правил. Процес триватиме чотири місяці. 

Очікується, що Twitter потрапить до цієї категорії. Від компанії вимагатимуть масового технічного та юридичного дотримання вимог.

Якщо Маск не розв'яже проблему зростання кількості фейкових профілів і тролів на платформі, Twitter може бути заблокований Брюсселем у межах нових правил.

Як повідомляв ІМІ, 12 липня компанія Twitter подала до суду на Ілона Маска, щоб змусити його завершити виконання раніше укладеної угоди з придбання соцмережі за $44 млрд. Маск подав зустрічний позов проти Twitter.

Раніше Ілон Маск заявив, що не продовжуватиме угоди щодо купівлі Twitter у разі, якщо компанія не доведе кількості несправжніх акаунтів на рівні до 5% усіх користувачів. До того Маск повідомив про зупинення операції щодо купівлі Twitter Inc. до отримання деталей, які підтверджують, що частка спамових та фейкових акаунтів справді становить менш ніж 5%.

Маск уклав договір про купівлю соцмережі Twitter за 44 млрд доларів. Він зазначив, що хоче зробити Twitter кращим, ніж будь-коли, й доповнити соцмережу новими функціями, що мають підвищити довіру, перемогти спам-ботів та аутентифікувати всіх людей.

Нині соцмережа розробляє функцію, яка дозволить публікувати відео і брати з інших користувачів гроші за їхній перегляд.

1 листопада Ілон Маск заявив, що твіти користувачів із блакитною позначкою матимуть пріоритет серед відповідей, згадувань і результатів пошуку, а також матимуть змогу публікувати довші відео й аудіо. Окрім цього, вони бачитимуть удвічі менше реклами.

Маск також запропонував "виданням, охочим працювати з нами", можливість користуватися цими послугами безкоштовно.

Президент Туреччини Тайїп Ердоган повідомив, що готовий до перемовин з новим власником Twitter Ілоном Маском, щоб не платити 8 доларів на місяць за позначку "верифікований акаунт".

9 листопада стало відомо, що Twitter додасть сіру "офіційну" позначку до деяких відомих акаунтів, щоб вказати, що вони справжні.

10 листопада соцмережа Twitter подала реєстраційні документи для оброблення платежів до мережі боротьби з фінансовими злочинами мінфіну США. Це означає, що невдовзі в соціальній мережі з'явиться власна платіжна система.

11 листопада 2022 року Ілон Маск у зверненні до співробітників Twitter заявив про можливе банкрутство соцмережі, якщо вона не почне приносити більше грошей.

Liked the article?
Help us be even more cool!