ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Прокурори: Алек Болдвін "не контролював власні емоції" під час знімання "Іржі"

09.04.2024, 15:07

У новому зверненні до суду спецпрокурори штату Нью-Мексико заявили, що поведінка актора Алека Болдвіна на знімальному майданчику фільму “Іржа” була одним з “факторів небезпеки”, які призвели до вбивства операторки Галини Гатчинс у 2021 році, повідомляє CNN.

Прокурори прагнули обстояти свою позицію 6 квітня. У березні сторона Болдвіна подала клопотання про відхилення обвинувального акта проти актора.

Прокурори заявляють, що Болдвін неодноразово “змінював свою версію” подій під час знімання фільму й “геть не контролював власних емоцій” на майданчику, про що свідчить копія відповіді, отримана CNN.

Представник Болдвіна відмовився коментувати нове звернення.

У документі йдеться, що в перші дні перебування на майданчику Болдвін вимагав, щоб технічна команда й зброярка Ганна Ґутьєррез-Рід “працювали швидше”, і так, “безжально кваплячи команду, регулярно підважував безпеку на майданчику”.

За словами прокурорів, Болдвін часто кричав і лаявся на членів команди, самого себе або ж просто так і “геть не переймався тим, як його поведінка” впливає на оточення.

“Свідки стверджують, що саме ця поведінка стала одним з факторів небезпеки на майданчику”, – йдеться в поданні.

Прокурори також зазначили, що Ґутьєррез-Рід справила на багатьох членів команди враження “недосвідченої й приголомшеної”, а Болдвін, який також був продюсером фільму, ігнорував її поведінку.

“Поєднання недбалості й недосвідченості Ганни Ґутьєррез і повної байдужості Алека Болдвіна до безпеки оточення призвело до загибелі Галини Гатчинс”, – написано у зверненні.

Окрім цього, прокурори розкритикували публічні заяви Болдвіна, зроблені одразу після нещасного випадку, звинувативши актора в спробі вплинути на громадську думку.

У березні 2024 року адвокати Болдвіна відкинули аргументи проти актора й подали клопотання про відхилення обвинувального акта, заявивши, що прокурори “публічно втоптали Болдвіна в багно, створене їхніми власними процедурними порушеннями, абсолютно не зважаючи на те, що йому протягом більш ніж двох з половиною років загрожували серйозні кримінальні звинувачення”.

“Це – зловживання системою і насильство над невинною людиною, зневага до прав якої сягнула крайнощів”, – заявили адвокати у своєму клопотанні.

Убивство операторки Галини Гатчинс під час знімання  фільму "Іржа"

Як повідомляв ІМІ, у квітні 2023 року з актора Алека Болдвіна зняли кримінальні звинувачення в справі про вбивство операторки з України Галини Гатчинс під час знімання фільму "Іржа" у 2021 році. Актор був звинувачений у двох випадках ненавмисного вбивства.

У червні 2023 року в США прокурори звинуватили фахівчиню зі зброї Ганну Ґутьєррез-Рід, яка працювала над фільмом "Іржа", у маніпулюванні доказами у зв’язку з трагічним пострілом, який убив операторку Галину Гатчинс.

21 жовтня 2021 року Алек Болдвін під час знімання вестерна "Іржа", випадково застрелив операторку з України Галину Гатчинс та поранив режисера фільму Джоела Соузу. Інцидент стався під час сцени, у якій Болдвін стріляв холостими патронами. Зброя використовувалася на майданчику як предмет реквізиту. Також був поранений режисер Джоель Соуза.

31 січня 2021 року прокурорка Першого судового округу Нью-Мексико Мері Кармак-Алтвіс висунула звинувачення проти Алека Болдвіна та фахівчині зі зброї Ганни Ґутьєррез-Рід у ненавмисному вбивстві Гатчинс. За найсерйознішим з цих звинувачень передбачається ув’язнення до п’яти років.

Проте в лютому 2022 року прокурори пом'якшили висунуті американському актору Алеку Болдвіну звинувачення в ненавмисному вбивстві операторки Галини Гатчинс, скоротивши термін можливого ув’язнення до 18 місяців.

Слідство зосередилося на фахівчині зі зброї та помічникові режисера, який дав Алеку Болдвіну пістолет. Поліція вилучила на знімальному майданчику, де загинула Гатчинс, сотні патронів.

Відповідальний за освітлення на зніманні фільму "Іржа" Серж Светной подав до суду на Алека Болдвіна, який випадково застрелив Галину Гатчинс, та інших членів команди.

Згодом Алек Болдвін досяг мирової угоди із сім'єю Галини Гатчинс.

У лютому 2024 року Алеку Болдвіну оголосили нові обвинувачення в справі смерті операторки, уродженки України Галини Гатчинс − ненавмисне вбивство. Актор їх відкинув. Аналогічні обвинувачення проти актора зняли у квітні, всього за два тижні до того, як він мав постати перед судом. Однак прокурори Нью-Мексико заявили про нові судово-медичні докази – "додаткові факти" щодо зброї, використаної під час стрілянини, унаслідок якої також поранення отримав режисер Джоель Соуза.

У березні суд присяжних в американському штаті Нью-Мексико визнав зброярку фільму "Іржа" Ганну Ґутьєррез-Рід винною в ненавмисному вбивстві за її роль у загибелі операторки Галини Гатчинс на знімальному майданчику у 2021 році.

Присяжні вважають, що вона була відповідальна за зброю на знімальному майданчику і зарядила бойовим патроном пістолет, з якого вистрілив актор Алек Болдвін.

Марія Ігнатьєва, Валентина Троян

Liked the article?
Help us be even more cool!