ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Суд визнав винною зброярку фільму "Іржа" Ганну Гутьєррес-Рід у вбивстві операторки Гатчинс

Суд присяжних в американському штаті Нью-Мексико визнав зброярку фільму "Іржа" Ганну Гутьєррес-Рід винною в ненавмисному вбивстві за її роль у загибелі операторки Галини Гатчинс на знімальному майданчику у 2021 році. Присяжні вважають, що вона була відповідальна за зброю на знімальному майданчику і зарядила бойовим патроном пістолет, з якого вистрілив актор Алек Болдвін.

Про це пише Радіо Свобода.

Гутьєррес-Рід загрожує до 18 місяців ув’язнення і штраф у 5 тисяч доларів. Одразу після зачитування вироку 26-річну жінку взяли під варту. Її адвокат повідомив, що Гутьєррес-Рід подасть апеляцію.

Прокурори заявили в суді, що Гутьєррес-Рід ненавмисно принесла бойові патрони на знімальний майданчик і вони залишалися там принаймні 12 днів до смертельного випадку. Також прокурори апелювали до "постійних порушень безпеки" на знімальному майданчику під час знімання фільму "Іржа".

Адвокати ж наполягали, що остаточно відповідальним за смерть операторки Гатчинс є Болдвін, який і здійснив постріл.

Ганну Гутьєррес-Рід також звинувачували у підробленні доказів, але присяжні визнали її невинуватою за цим пунктом.

Убивство операторки Галини Гатчинс під час знімання  фільму "Іржа"

Як повідомляв ІМІ, у квітні 2023 року з актора Алека Болдвіна зняли кримінальні звинувачення в справі про вбивство операторки з України Галини Гатчинс під час знімання фільму "Іржа" у 2021 році. Актор був звинувачений у двох випадках ненавмисного вбивства.

У червні 2023 року в США прокурори звинуватили фахівчиню зі зброї Ганну Гутьєррес-Рід, яка працювала над фільмом "Іржа", у маніпулюванні доказами у зв’язку з трагічним пострілом, який убив операторку Галину Гатчинс.

21 жовтня 2021 року Алек Болдвін під час знімання вестерна "Іржа", випадково застрелив операторку з України Галину Гатчинс та поранив режисера фільму Джоела Соузу. Інцидент стався під час сцени, у якій Болдвін стріляв холостими патронами. Зброя використовувалася на майданчику як предмет реквізиту. Також був поранений режисер Джоель Соуза.

31 січня 2021 року прокурорка Першого судового округу Нью-Мексико Мері Кармак-Алтвіс висунула звинувачення проти Алека Болдвіна та фахівчині зі зброї Ганни Гутьєррес-Рід у ненавмисному вбивстві Гатчинс. За найсерйознішим з цих звинувачень передбачається ув’язнення до п’яти років.

Проте в лютому 2022 року прокурори пом'якшили висунуті американському актору Алеку Болдвіну звинувачення в ненавмисному вбивстві операторки Галини Гатчинс, скоротивши термін можливого ув’язнення до 18 місяців.

Слідство зосередилося на фахівчині зі зброї та помічникові режисера, який дав Алеку Болдвіну пістолет. Поліція вилучила на знімальному майданчику, де загинула Гатчинс, сотні патронів.

Відповідальний за освітлення на зніманні фільму "Іржа" Серж Светной подав до суду на Алека Болдвіна, який випадково застрелив Галину Гатчинс, та інших членів команди.

Згодом Алек Болдвін досяг мирової угоди із сім'єю Галини Гатчинс.

У лютому 2024 року Алеку Болдвіну оголосили нові обвинувачення в справі смерті операторки, уродженки України Галини Гатчинс − ненавмисне вбивство. Актор їх відкинув. Аналогічні обвинувачення проти актора зняли у квітні, всього за два тижні до того, як він мав постати перед судом. Однак прокурори Нью-Мексико заявили про нові судово-медичні докази – "додаткові факти" щодо зброї, використаної під час стрілянини, унаслідок якої також поранення отримав режисер Джоель Соуза.

Liked the article?
Help us be even more cool!