ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Болдвіну пом'якшили звинувачення у вбивстві Гатчинс, термін можливого ув'язнення скоротився

21.02.2023, 14:37
Фото – cnbc.com
Фото – cnbc.com

Прокурори пом'якшили висунуті американському актору Алеку Болдвіну звинувачення в ненавмисному вбивстві операторки Галини Гатчинс, скоротивши термін можливого ув’язнення до 18 місяців. Про це свідчать обвинувальні документи в справі, повідомляє Reuters.

Нагадаємо, 31 січня прокурорка Першого судового округу Нью-Мексико Мері Кармак-Алтвіс висунула звинувачення проти Болдвіна та фахівчині зі зброї Ганни Гутьєррез Рід у ненавмисному вбивстві Гатчинс. За найсерйознішим з цих звинувачень передбачається ув’язнення до п’яти років.

Як пише видання, 17 лютого прокурорка висунула проти Болдвіна й Гутьєррез Рід оновлену версію звинувачень, прибравши з них згадку про застосування вогнепальної зброї як обтяжливу обставину та скоротивши потенційний термін ув’язнення від щонайменше п’яти років до щонайбільше 18 місяців.

“Щоб уникнути подальшої юридичної демагогії з боку пана Болдвіна та його адвокатів, окружний прокурор та спеціальний прокурор прибрали зі звинувачень у ненавмисному вбивстві Галини Гатчинс під час знімання фільму “Іржа” згадку про застосування вогнепальної зброї як обтяжливу обставину”, – заявила речниця прокуратури Першого судового округу Нью-Мексико Хезер Брюєр.

Адвокат Болдвіна наразі не відреагував на прохання прокоментувати ситуацію. Водночас адвокат Рід привітав рішення прокуратури.

І Болдвін, і Гутьєррез Рід мають постати перед судом у Санта-Фе, штат Нью-Мексико, 24 лютого.

Як повідомляв ІМІ, 21 жовтня 2021 року Алек Болдвін під час знімання вестерна “Раст”, випадково застрелив операторку з України Галину Гатчинс та поранив режисера фільму Джоела Соузу. Інцидент стався під час сцени, в якій Болдвін стріляв холостими патронами. Зброя використовувалася на майданчику як предмет реквізиту. Також був поранений режисер Джоель Соуза.

Слідство зосередилося на фахівчині зі зброї та помічникові режисера, який дав Алеку Болдвіну пістолет. Поліція вилучила на знімальному майданчику, де загинула Гатчинс, сотні патронів.

Відповідальний за освітлення на зніманні фільму “Іржа”, Серж Светной подав до суду на Алека Болдвіна, який випадково застрелив Галину Гатчинс, та інших членів команди.

У першому інтерв'ю після трагедії телеканалу ABC Алек Болдвін виклав свою версію загибелі Галини Гатчинс. Він заявив, що не натискав на курок.

Згодом Алек Болдвін досяг мирової угоди із сім'єю Галини Гатчинс.

Liked the article?
Help us be even more cool!