ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

Зеленський припускає конфлікт із Коломойським через обшук на 1+1

11.02.2020, 14:45
Фото – Радіо Свобода
Фото – Радіо Свобода

Президент України Володимир Зеленський припускає загострення конфлікту з власником телеканалу "1+1" бізнесменом Ігорем Коломойським після обшуків, проведених Службою безпеки України в журналістів проєкту "Гроші" в справі про прослуховування Прем'єр-міністра Олексія Гончарука.

Про це він сказав в інтерв'ю Інтерфаксу-Україна.

"У мене стільки конфліктів з усіма, що, знаєте, – плюс один, один плюс один – така вже історія", – сказав Зеленський.

"Я люблю, до речі, цей канал, тому що там наш продукт, тому що довгі відносини. Це не стосується тієї ситуації, яка є в СБУ з працівниками Саші Дубінського. Я вважаю, що треба розділяти. Ну буде конфлікт – що я можу зробити?" – сказав він.

Розповідаючи про розслідування справи щодо прослуховування очільника уряду, Зеленський зазначив, що "головне питання – хто замовив, друге – хто це зробив, третє – хто викладав цю інформацію. Треба розв'язати цей вузол".

Як повідомляв ІМІ, 5 лютого співробітники СБУ провели обшук в офісі проєкту "Секретні матеріали" за адресою Куренівська, 18, у Києві.

Також 5 лютого правоохоронці провели обшуки у квартирах журналістів програми "Секретні матеріали" телеканалу "1+1". 

Група "1+1 медіа" повідомила, що СБУ проводить обшук у приміщенні редакції програми "Гроші", та заявила, що це "є повним порушенням журналістської недоторканності та тиском на незалежні ЗМІ".

5 лютого Голова СБУ Іван Баканов повідомив, що обшуки в одному з приміщень телеканалу "1+1" пов’язані з розслідуванням справи щодо незаконного прослуховування Прем'єр-міністра України Олексія Гончарука. Він додав, що про жоден тиск на журналістів телеканалу "1+1" або утиски свободи слова в Україні в цій ситуації йдеться.

6 лютого група "1+1 медіа" звернулася до керівництва країни та правоохоронних органів з проханням звернути увагу "на надзвичайні й безпрецедентні дії" Служби безпеки України під час досудового розслідування.

6 лютого Комітет Верховної Ради з питань свободи слова визнав обшуки в офісі та домівках журналістів 1+1 перешкоджанням професійній діяльності і звернувся з цього приводу до Голови Служби безпеки України Івана Баканова.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!