ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

Група "1+1 медіа" зробила заяву щодо обшуку і закликала Баканова прокоментувати ситуацію

05.02.2020, 19:27
Фото – ТСН
Фото – ТСН

Група "1+1 медіа" підтвердила, що в приміщенні редакції програми "Гроші" відбувається обшук робочих місць журналістів з боку СБУ, повідомляє ТСН.

"Причини обшуку нам невідомі. Примітно, що за весь час існування незалежної України це перший обшук, який проводиться в "1+1 медіа". Ми можемо тільки припустити, що він пов’язаний з викривальною діяльністю програми. Зазвичай програма "Гроші" є джерелом важливої інформації. Ми обурені та стурбовані тим, що на порушення, які викриває редакція, реакції в більшості випадків немає, натомість журналісти самі стали заручниками своєї викривальної діяльності.

Аби не дати можливості політичним силам використовувати їхній ресурс для тиску на свободу медіа, ми звертаємося до журналістської спільноти з проханням не залишити цю ситуацію поза увагою та надати їй максимального розголосу, не допустити посягання на свободу слова в Україні, що напряму пов’язано з національною безпекою. Такі "візити" до редакції програми "Гроші" є повним порушенням журналістської недоторканності та тиском на незалежні ЗМІ", – йдеться в заяві медіагрупи, оприлюдненій у середу ввечері.

"1+1 медіа" звернулася до голови СБУ Івана Баканова з проханням прокоментувати ситуацію, чи відомо йому про причини проведення слідчих дій у приміщенні редакції "Гроші".

Як зазначає видання, раніше народний депутат з фракції "Слуга народу" Олександр Дубінський, який очолював програму "Гроші", прокоментував ситуацію.

"Маски-шоу організовано СБУ. Я виїжджаю на місце. Пропоную приєднатися журналістам і колегам-депутатам. Обшуки в ЗМІ соромився організовувати навіть Порошенко. Але лейтенант Баканов, мабуть, зовсім ід_от", – написав він у фейсбуці.

Згодом у трансляції на ютубі він заявив, що обшук відбувається в редакції програми "Секретні матеріали".

За його словами, шукають звукозаписувальний пристрій, яким нібито журналіст Євген Куксін записував очільника уряду Олексія Гончарука на нараді про економічну ситуацію в країні.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!