ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

В офісі щонайменше 40 годин на тиждень: Маск про кінець дистанційної роботи для співробітників Twitter

10.11.2022, 17:45
Фото – Reuters
Фото – Reuters

Власник Twitter Ілон Маск уперше розіслав співробітникам компанії електронного листа, попередивши їх про "складні часи, що чекають попереду" та заборонивши працювати дистанційно без особистого дозволу від нього, пише Bloomberg.

"Цю пігулку ніяк не підсолодиш", сказав Маск щодо економічної ситуації та її наслідків для компаній на кшталт Twitter, які покладаються на прибутки від реклами.

Про це йдеться в листі, з яким ознайомився Bloomberg.

Маск додав, що за новими правилами, які набувають сили негайно, співробітники матимуть перебувати в офісі щонайменше 40 годин на тиждень.

Маск провів на посаді голови Twitter майже два тижні. За цей час він звільнив близько половини персоналу та більшість керівницького складу. Новий голова компанії підвищив ціну підписки Twitter Blue до 8 доларів та прив’язав до неї верифікацію облікового запису.

У своєму листі Маск повідомив працівникам, що, за його планом, у майбутньому підписки становитимуть половину прибутку Twitter.

До приходу Маска в компанії Twitter діяв принцип "працюй звідки завгодно", оскільки багато працівників були змушені перейти на дистанційний режим через пандемію. Це було одним з перших питань, яке порушив Маск на загальній онлайн-конференції з колективом Twitter, що відбулася після оголошення угоди про придбання компанії раніше цього року. Під час цієї розмови Маск заявив, що він проти дистанційної роботи та даватиме дозвіл на неї лише в поодиноких виняткових випадках саме це він робить зараз.

Власник соцмережі також прибрав з календарів працівників Twitter "дні відпочинку" щомісячний вихідний, запроваджений під час пандемії і доступний будь-кому в компанії. Це нововведення стало ще одним вказуванням на незадоволення Маска наявною культурою роботи у Twitter.

Як повідомляв ІМІ, 12 липня компанія Twitter подала до суду на Ілона Маска, щоб змусити його завершити виконання раніше укладеної угоди з придбання соцмережі за $44 млрд. Маск подав зустрічний позов проти Twitter.

Раніше Ілон Маск заявив, що не продовжуватиме угоди щодо купівлі Twitter у разі, якщо компанія не доведе кількості несправжніх акаунтів на рівні до 5% усіх користувачів. До того Маск повідомив про зупинення операції щодо купівлі Twitter Inc. до отримання деталей, які підтверджують, що частка спамових та фейкових акаунтів справді становить менш ніж 5%.

Маск уклав договір про купівлю соцмережі Twitter за 44 млрд доларів. Він зазначив, що хоче зробити Twitter кращим, ніж будь-коли, й доповнити соцмережу новими функціями, що мають підвищити довіру, перемогти спам-ботів та аутентифікувати всіх людей.

Нині соцмережа розробляє функцію, яка дозволить публікувати відео і брати з інших користувачів гроші за їхній перегляд.

1 листопада Ілон Маск заявив, що твіти користувачів із блакитною позначкою матимуть пріоритет серед відповідей, згадувань і результатів пошуку, а також матимуть змогу публікувати довші відео й аудіо. Окрім цього, вони бачитимуть удвічі менше реклами.

Маск також запропонував "виданням, охочим працювати з нами", можливість користуватися цими послугами безкоштовно.

Президент Туреччини Тайїп Ердоган повідомив, що готовий до перемовин з новим власником Twitter Ілоном Маском, щоб не платити 8 доларів на місяць за позначку "верифікований акаунт".

9 листопада стало відомо, що Twitter додасть сіру "офіційну" позначку до деяких відомих акаунтів, щоб вказати, що вони справжні.

10 листопада соцмережа Twitter подала реєстраційні документи для оброблення платежів до мережі боротьби з фінансовими злочинами мінфіну США. Це означає, що невдовзі в соціальній мережі з'явиться власна платіжна система.

Liked the article?
Help us be even more cool!