ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

У Львові журналісти можуть пересуватися громадським транспортом за наявності профпосвідчення

27.04.2020, 10:48
Фото – city-adm.lviv.ua
Фото – city-adm.lviv.ua

Журналісти Львова на час карантину можуть пересуватись у громадському транспорті міста. Про це йдеться у відповіді Львівської міської ради від 24 квітня на звернення ІМІ щодо забезпечення безперешкодного пересування журналістів, зокрема громадським транспортом, за наявності журналістського посвідчення. 

"Категорії працівників засобів масової інформації, зв’язку та комунікації, згідно з постановою Кабінету Міністрів України, на час карантину можуть користуватися послугами перевезення пасажирів у громадському транспорті м. Львова", – йдеться в повідомленні.

Водночас пасажири зобов’язані мати із собою посвідчення або довідку, що підтверджує місце праці (з мокрою печаткою / штампом та підписом керівника), та засоби особистого захисту (захисну маску або респіратор). 

"Відповідальність за відсутність документів несе пасажир", – зазначила міськрада.

Як повідомляв ІМІ, 7 квітня громадська організація "Інститут масової інформації" звернулася до органів державної влади та місцевого самоврядування із закликом забезпечити безперешкодне пересування журналістів, зокрема громадським транспортом, за пред’явленням журналістського посвідчення.

Виконком Херсонської міської ради підтримав пропозицію щодо можливості користуватися громадським транспортом представникам ЗМІ за наявності службового посвідчення.

10 квітня Ужгородська міська рада повідомила, що питання про безперешкодне перебування журналістів "буде передбачено відповідним розпорядженням керівника робіт із ліквідації надзвичайної ситуації".

13 квітня Полтавська міська рада повідомила ІМІ, що журналісти Полтави мають право безперешкодного користування громадським транспортом за прескартами.

13 квітня Краматорська міська рада (Донецька область) повідомила ІМІ, що журналісти міста можуть отримати спецквитки для пересування громадським транспортом.

17 квітня Миколаївська міська рада повідомила ІМІ, що працівники, які, зокрема, належать до галузі зв'язку та комунікацій можуть отримати перепустки для перевезення громадським транспортом.

Liked the article?
Help us be even more cool!