ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Миколаївська міськрада написала, як отримати перепустки працівникам сфери зв'язку та комунікацій

17.04.2020, 14:14
Фото – DELFI / Domantas Pipas
Фото – DELFI / Domantas Pipas

Миколаївська міська рада повідомила, що працівники, які, зокрема, належать до галузі зв'язку та комунікацій можуть отримати перепустки для перевезення громадським транспортом.

Про це йдеться у відповіді Миколаївської міськради від 17 квітня на звернення ІМІ щодо забезпечення безперешкодного пересування журналістів, зокрема громадським транспортом, за наявності журналістського посвідчення. 

Згідно з інформацією міськради, таке перевезення здійснюється з 2 квітня відповідно до постанови Кабінету Міністрів №255. Перевезення відбувається за умови забезпечення пасажирів засобами індивідуального захисту.

Отримати перепустки для громадського транспорту можна, заповнивши відповідну анкету. 

Для цього потрібно завантажити файл "Анкета підприємства для перепусток.xls" за посиланням https://mkrada.gov.ua/content/perepustka.html. ІМІ спробував зайти за цим посиланням, але сторінки не знайдено.

Далі потрібно заповнити анкету підприємства й таблицю з усіма працівниками за встановленим зразком і надіслати на адресу [email protected]. Водночас міськрада просить не заповнювати анкету декілька разів на різних працівників, а тільки на всіх разом.

Як повідомляє міськрада, у разі невідповідності підприємства критеріям постанови Кабміну прохач отримає текстове повідомлення.

У разі відповідності  – документ з перепустками, які потрібно буде роздрукувати і роздати працівникам підприємства.

Нагадаємо, пересування журналістів в умовах карантину, зокрема громадським транспортом, не мають обмежуватись.

Як повідомляв ІМІ, 7 квітня громадська організація "Інститут масової інформації" звернулася до органів державної влади та місцевого самоврядування із закликом забезпечити безперешкодне пересування журналістів, зокрема громадським транспортом, за пред’явленням журналістського посвідчення.

Виконком Херсонської міської ради підтримав пропозицію щодо можливості користуватися громадським транспортом представникам ЗМІ за наявності службового посвідчення.

10 квітня Ужгородська міська рада повідомила, що питання про безперешкодне перебування журналістів "буде передбачено відповідним розпорядженням керівника робіт із ліквідації надзвичайної ситуації".

13 квітня Полтавська міська рада повідомила ІМІ, що журналісти Полтави мають право безперешкодного користування громадським транспортом за прескартами.

13 квітня Краматорська міська рада (Донецька область) повідомила ІМІ, що журналісти міста можуть отримати спецквитки для пересування громадським транспортом.

Liked the article?
Help us be even more cool!