ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Суд продовжив розгляд позову Медведчука щодо заборони книги про Стуса

16.10.2020, 12:27
Фото – volynnews.com
Фото – volynnews.com

У Києві вранці 16 жовтня розпочалося чергове засідання Дарницького районного суду за позовом народного депутата Віктора Медведчука проти видавництва Vivat та історика і журналіста Вахтанга Кіпіані через книгу “Справа Василя Стуса”, повідомляє Укрінформ.

Як зазначив Вахтанг Кіпіані, він уже вкотре приходить на засідання суду, сподіваючись зустріти там Медведчука.

“Якщо ми програємо цю справу в першій інстанції, ми будемо подавати апеляцію”, – сказав Кіпіані.

Він зазначив, що на руках у людей уже є понад 10 тисяч примірників книжки, яку видавництво кілька разів додруковувало.

“Я не думаю, що може йтися про вилучення приватних примірників. Але книжка є в державних бібліотеках, у книжкових мережах, у публічному обігу”, – підкреслив Кіпіані.

Як повідомляв ІМІ, попереднє засідання Дарницького районного суду Києва з розгляду позову народного депутата Віктора Медведчука проти журналіста й історика Вахтанга Кіпіані та видавництва Vivat з вимогою заборонити розповсюдження книжки “Справа Василя Стуса”, відбулося 14 серпня.

10 липня Дарницький районний суд Києва переніс на 14 серпня розгляд позову народного депутата Віктора Медведчука проти журналіста й історика Вахтанга Кіпіані.

Улітку 2019 року народний депутат від "Опозиційної платформи – За життя" Віктор Медведчук подав до Дарницького районного суду Києва позов проти Вахтанга Кіпіані, видавництва Vivat і книжкової фабрики “Юнісофт” з вимогою заборонити поширення книжки “Справа Василя Стуса”. 

"Справу Василя Стуса" видано у 2019 році. Книга містить документи з архіву колишнього КДБ УРСР про резонансну справу поета. У книжці зібрано архівні документи щодо кримінальної справи Стуса, свідчення очевидців, листи письменника з в'язниці, спогади його рідних та друзів.

Медведчук був адвокатом Стуса, коли його в 1980 році заарештували вдруге.

2 жовтня 2019 року Дарницький районний суд Києва розпочав розгляд справи за позовом Медведчука.

Liked the article?
Help us be even more cool!