ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Сьогодні з російської колонії має звільнитися блогер Мемедемінов – адвокат

21.09.2020, 12:35
Фото – фейсбук Кримська солідарність
Фото – фейсбук Кримська солідарність

21 вересня з російського ув’язнення має звільнитися громадянський журналіст, блогер і медіакоординатор руху “Кримська солідарність” Наріман Мемедемінов.

Про це написав адвокат ув'язненого Еміль Курбедінов у фейсбуці, повідомляє Крим.Реалії.

“Тримаємо шлях до колонії, звідки сьогодні має звільнитися громадянський журналіст, політв’язень Наріман Мемедемінов. Ми їдемо, Нарімане! Народ чекає на тебе вдома”, – написав Курбедінов.

Наріман Мемедемінов – кримськотатарський блогер, громадянський журналіст. Російські силовики затримали його наприкінці березня 2018 року. Мемедемінову висунули звинувачення про “публічні заклики до ведення терористичної діяльності, вчинені з використанням мережі Інтернет”. Претензії в російських силовиків викликав відеоблог на YouTube, який Мемедемінов вів у 2013–2015 роках.

Прокуратура АРК 23 березня 2018 року відкрила провадження за статтями про “Незаконне позбавлення волі або викрадення людини” та “Порушення недоторканності житла”.

Як повідомляв ІМІ, 12 серпня Багаєвський районний суд Ростовської області Росії відмовив у клопотанні захисту про умовно-дострокове звільнення засудженого громадянського журналіста, блогера і медіакоординатора руху “Кримська солідарність” Нарімана Мемедемінова. 

29 липня Багаєвський районний суд Ростовської області (Росія) мав розглянути клопотання захисту про умовно-дострокове звільнення кримського блогера, громадянського журналіста Нарімана Мемедемінова. 

На початку червня засудженого кримського громадянського журналіста та медіакоординатора “Кримської солідарності” Нарімана Мемедемінова етапували до колонії-поселення в Ростовській області. 

Адвокат засудженого кримського блогера, громадянського журналіста Нарімана Мемедемінова подав до Кіровського районного суду російського Ростова-на-Дону заяву про умовно-дострокове звільнення

14 травня 2020 року Військовий апеляційний суд у Московській області залишив чинним вирок кримському громадянському журналістові Наріману Мемедемінову за звинуваченням у “публічних закликах до терористичної діяльності”. На засіданні суду сам Мемедемінов закликав своїх колег продовжувати висвітлювати переслідування в анексованому Криму.

2 жовтня 2019 року Південний військовий окружний суд російського Ростова-на-Дону засудив до двох з половиною років журналіста, блогера з Криму Нарімана Мемедемінова, якого звинуватили в публічних закликах до тероризму. 

1 жовтня 2019 року Мемедемінов виступив з останнім словом, де назвав “шаблонним” судочинство і право в Росії, а також закликав журналістів продовжувати роботу з інформування про ситуацію в Криму і судові процеси над жителями півострова.

Liked the article?
Help us be even more cool!