ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Адвокат Мемедемінова подав заяву на умовно-дострокове звільнення

03.06.2020, 10:16
Фото – фейсбук Кримська солідарність
Фото – фейсбук Кримська солідарність

Адвокат засудженого кримського блогера, громадянського журналіста Нарімана Мемедемінова подав до Кіровського районного суду російського Ростова-на-Дону заяву про умовно-дострокове звільнення. Про це Крим.Реалії розповів адвокат Еміль Курбедінов.

“До суду надходить наша заява. Суд поставить вимогу про витребування в адміністрації СІЗО №1, де утримують Нарімана, його особистої справи й характеристики. Далі в суд викликають Нарімана, представника адміністрації слідчого ізолятора і розглядають питання про можливість умовно-дострокового звільнення”, – розповів Курбедінов.

За його словами, захист ще три місяці тому міг подати заяву про УДЗ громадянського журналіста, але не було можливості це зробити до розгляду апеляції на вирок, що відбулася 14 травня.

“У лютому в Нарімана настав термін умовно-дострокового звільнення, але апеляція відбулася пізніше. Документи ми змогли подати тільки після набуття вироком чмнності. Зараз ми побоюємося, що якщо Нарімана доставлять в колонію, то через його активну позицію і статтю [Кримінального кодексу] до нього буде упереджене ставлення з боку адміністрації. Це може закінчитися зауваженнями, які потраплять в матеріали справи і зведуть нанівець можливість подання заяви на умовно-дострокове”, – пояснив адвокат.​

Як повідомляв ІМІ, 14 травня Військовий апеляційний суд у Московській області залишив чинним вирок кримському громадянському журналістові Наріману Мемедемінову за звинуваченням у “публічних закликах до терористичної діяльності”. На засіданні суду сам Мемедемінов закликав своїх колег продовжувати висвітлювати переслідування в анексованому Криму.

2 жовтня 2019 року Південний військовий окружний суд російського Ростова-на-Дону засудив до двох з половиною років журналіста, блогера з Криму Нарімана Мемедемінова, якого звинуватили в публічних закликах до тероризму. 

1 жовтня 2019 року Мемедемінов виступив з останнім словом, де назвав “шаблонним” судочинство і право в Росії, а також закликав журналістів продовжувати роботу з інформування про ситуацію в Криму і судові процеси над жителями півострова.

Liked the article?
Help us be even more cool!