ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Кримського журналіста Мемедемінова етапували до Ростовської області

05.06.2020, 11:36
Фото – crimean-solidarity.org
Фото – crimean-solidarity.org

Засудженого кримського громадянського журналіста та медіакоординатора “Кримської солідарності” Нарімана Мемедемінова етапували до колонії-поселення в Ростовській області. 

Про це “Кримській солідарності” повідомив адвокат журналіста Еміль Курбедінов.

“За наявною в нас інформацією він етапований до однієї з колоній-поселень у Ростовській області. Точну адресу я повідомлю громадськості пізніше”, – повідомив Курбедінов.

За словами адвоката, напередодні сторона захисту подала заяву про умовно-дострокове звільнення Мемедемінова, але через етапування необхідно буде це зробити повторно, оскільки змінилася адреса його фактичного місцеперебування.

“У лютому поточного року в Нарімана вже підійшов термін умовно-дострокового звільнення, але через відкладену майже на пів року апеляцію документи ми змогли подати лише після набрання вироком чинності. Проте суд не встиг розглянути наше клопотання, оскільки його практично одночасно етапували до колонії. Щойно ми встановимо точну адресу, відразу ж скеруємо до суду за місцем розташування цієї колонії ще одну заяву про умовно-дострокове звільнення”, – прокоментував Курбедінов.

Як повідомляв ІМІ, адвокат засудженого кримського блогера, громадянського журналіста Нарімана Мемедемінова подав до Кіровського районного суду російського Ростова-на-Дону заяву про умовно-дострокове звільнення

14 травня Військовий апеляційний суд у Московській області залишив чинним вирок кримському громадянському журналістові Наріману Мемедемінову за звинуваченням у “публічних закликах до терористичної діяльності”. На засіданні суду сам Мемедемінов закликав своїх колег продовжувати висвітлювати переслідування в анексованому Криму.

2 жовтня 2019 року Південний військовий окружний суд російського Ростова-на-Дону засудив до двох з половиною років журналіста, блогера з Криму Нарімана Мемедемінова, якого звинуватили в публічних закликах до тероризму. 

1 жовтня 2019 року Мемедемінов виступив з останнім словом, де назвав “шаблонним” судочинство і право в Росії, а також закликав журналістів продовжувати роботу з інформування про ситуацію в Криму і судові процеси над жителями півострова.

Liked the article?
Help us be even more cool!