ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Кримський блогер Наріман Мемедемінов виступив із останнім словом у російському суді

02.10.2019, 10:28
Фото - фейсбук Кримська солідарність
Фото - фейсбук Кримська солідарність

Громадянський журналіст, блогер із Криму Наріман Мемедемінов виступив 1 жовтня з останнім словом у Південному окружному військовому суді в російському Ростові-на-Дону, повідомляє Крим.Реалії.

“Я Мемедемінов Наріман Ібраімовіч 7 травня 1983 року народження, уродженець Узбекистану, каюсь у вчинених мною злочинах і визнаю свою провину”, – ось це хочуть чути всі ті, хто причетний до переслідувань і репресій щодо кримських татар, мусульман Криму. Для чого? Все дуже просто, щоб говорити: “Ми заарештовуємо терористів-екстремістів”. Як пам'ятаєте, тоді Поклонська (експрокурор анексованого Криму Наталія Поклонська – ред.) заявила після арештів: “Це не татари, це терористи” – щоб виправдатися перед представниками інших країн, міжнародними організаціями, навіть перед своїми громадянами (хоч і не дуже віриться – про своїх громадян, але все ж)”, – сказав Мемедемінов.

У Києві на Майдані Незалежності 1 жовтня відбулася акція на підтримку Нарімана Мемедемінова.

Як повідомляв ІМІ, 27 вересня російський прокурор Олексій Айдінов попросив призначити шість років колонії загального режиму для громадянського журналіста, блогера Нарімана Мемедемінова, якого звинувачують у публічних закликах до тероризму. 

25 червня 2019 року Північно-Кавказький суд у Ростові-на-Дону розпочав розгляд по суті справи кримськотатарського блогера Нарімана Мемедемінова.

22 березня 2018 року співробітники силових відомств Росії затримали та помістили в ізолятор тимчасового тримання в Сімферополі кримського громадянського журналіста Нарімана Мемедемінова. 23 березня суд заарештував Мемедемінова.

Затриманому висунуто звинувачення за ч. 2 ст. 205 Кримінального кодексу РФ (“Публічні заклики до здійснення терористичної діяльності, вчинені з використанням мережі Інтернет”).

Прокуратура АРК 23 березня 2018 року внесла до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості за ознаками кримінальних злочинів, передбачених ч. 2 ст. 146 (“Незаконне позбавлення волі або викрадення людини”), ч. 2 ст. 162 (“Порушення недоторканності житла”) Кримінального кодексу України.

Liked the article?
Help us be even more cool!