ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

СБУ розцінює неявку Шарія на допит як переховування від слідства

22.02.2021, 13:02
Фото – Ліга
Фото – Ліга

Служба безпеки розцінює неявку проросійського політика і блогера Анатолія Шарія на допит 22 лютого як ухилення від слідства. 

Про це повідомляється на сайті СБУ.

"22 лютого Анатолія Шарія було викликано для проведення слідчих дій за участю підозрюваного, він не з'явився. Його неявку можна трактувати як переховування від слідства", – зазначає СБУ.

Водночас СБУ нагадала, що 16 лютого Шарію повідомили про підозру за ч. 1 ст. 111 ("Державна зрада") і ч. 1 ст. 161 ("Порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної належності, релігійних переконань, інвалідності та за іншими ознаками") Кримінального кодексу України.

Також в СБУ повідомили, що для задоволення клопотання адвоката Шарія Валентина Рибіна і його, і його підзахисного 25 лютого запрошують для ознайомлення з матеріалами провадження, які слугували основою для повідомлення Шарію підозри.

Як повідомляв ІМІ, 16 лютого проросійського політика і блогера Анатолія Шарія викликали на допит до Служби безпеки України 22 лютого. У разі нез'явлення його оголосять у розшук. 

16 лютого СБУ оголосила про підозру в скоєнні злочину громадянину України Анатолію Шарію. Підозру оголошено в межах кримінального провадження за двома статтями Кримінального кодексу України – ч. 1 ст. 111 ("Державна зрада") та ч. 1 ст. 161 ("Порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної належності, релігійних переконань, інвалідності та за іншими ознаками").

У листопаді 2020 року СБУ відкрила кримінальне провадження щодо політика та блогера Анатолія Шарія за частиною 1 статті 110 Кримінального кодексу (зазіхання на територіальну цілісність і недоторканність України). Кримінальне провадження порушено після того, як на своєму ютуб-каналі Шарій використав мапу України, на якій не було окупованих територій Криму і Донбасу.

У червні 2020 року Державна фіскальна служба викликала Анатолія Шарія, який отримав політичний притулок у Європі, на допит у кримінальному провадженні щодо відмивання доходів.

14 квітня 2020 року Шарія зняли з розшуку в межах провадження про обстріл ним власного авто для інсценування замаху.

10 квітня 2019 року Шевченківський районний суд Києва відмовився ініціювати екстрадицію, скасував розшук і заочний арешт Анатолія Шарія та повернув його справу за фактом застосування ним вогнепальної зброї під час конфлікту з відвідувачем у ресторані MacDonalds у Києві в травні 2011 року на додаткове розслідування в прокуратуру.

Київський апеляційний суд 24 червня 2019 року не задовольнив апеляційної скарги прокуратури Києва на рішення суду.

Liked the article?
Help us be even more cool!