ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Новий сервіс Twitter з різнокольоровими позначками верифікації запустять наступного тижня – Маск

25.11.2022, 16:07
Фото – REUTERS / Dado Ruvic
Фото – REUTERS / Dado Ruvic

Корпорація Twitter планує запустити свій новий сервіс верифікації з різноколірними "пташечками" для осіб, компаній і урядів. Попередня спроба запуску була провальною й призвела до того, що частина користувачів прикидалася знаменитостями та брендами, пише Reuters.

У п’ятницю генеральний директор компанії призначив різним категоріям верифікованих акаунтів власні кольори: золотий – для компаній, сірий – для урядів і синій – для фізичних осіб, зокрема знаменитостей.

"Це важко, але необхідно", – сказав Маск і додав, що співробітники компанії перевірятимуть акаунти вручну перед тим, як надавати їм позначку верифікації.

Також Маск повідомив, що користувачі, які підписалися на оновлену версію сервісу за 8 доларів на місяць, зможуть отримати також вторинну позначку у вигляді логотипа своєї компанії за умови, що компанія верифікує їхню особу. 

У понеділок соцмережа відклала перезапуск сервісу, щоб упевнитися в його максимальній надійності, адже компанія очікує, що ця послуга допоможе Twitter збільшити власні прибутки в час, коли Маск, який місяць тому придбав платформу за 44 мільярди доларів, намагається втримати на ній рекламодавців.

Запуск підписки, яку Маск назвав "великим зрівнювачем", було тимчасово зупинено 11 листопада у зв’язку з розповсюдженням фейкових облікових записів, через що йому довелося повернути деяким користувачам позначку "офіційний акаунт".

Наприклад, один користувач, видаючи себе за фармацевтичного виробника Eli Lilly and Co, твітнув, що той постачатиме інсулін безкоштовно, після чого акції компанії впали й керівництву довелося публікувати вибачення.

Як повідомляв ІМІ, 12 липня компанія Twitter подала до суду на Ілона Маска, щоб змусити його завершити виконання раніше укладеної угоди з придбання соцмережі за $44 млрд Маск подав зустрічний позов проти Twitter.

Раніше Ілон Маск заявив, що не продовжуватиме угоди щодо купівлі Twitter у разі, якщо компанія не доведе кількості несправжніх акаунтів на рівні до 5% усіх користувачів. До того Маск повідомив про зупинення операції щодо купівлі Twitter Inc. до отримання деталей, які підтверджують, що частка спамових та фейкових акаунтів справді становить менш ніж 5%.

Маск уклав договір про купівлю соцмережі Twitter за 44 млрд доларів. Він зазначив, що хоче зробити Twitter кращим, ніж будь-коли, й доповнити соцмережу новими функціями, що мають підвищити довіру, перемогти спам-ботів та аутентифікувати всіх людей.

Нині соцмережа розробляє функцію, яка дозволить публікувати відео і брати з інших користувачів гроші за їхній перегляд.

1 листопада Ілон Маск заявив, що твіти користувачів із блакитною позначкою матимуть пріоритет серед відповідей, згадувань і результатів пошуку, а також матимуть змогу публікувати довші відео й аудіо. Окрім цього, вони бачитимуть удвічі менше реклами.

Маск також запропонував "виданням, охочим працювати з нами", можливість користуватися цими послугами безкоштовно.

Президент Туреччини Тайїп Ердоган повідомив, що готовий до перемовин з новим власником Twitter Ілоном Маском, щоб не платити 8 доларів на місяць за позначку "верифікований акаунт".

9 листопада стало відомо, що Twitter додасть сіру "офіційну" позначку до деяких відомих акаунтів, щоб вказати, що вони справжні.

10 листопада соцмережа Twitter подала реєстраційні документи для оброблення платежів до мережі боротьби з фінансовими злочинами мінфіну США. Це означає, що невдовзі в соціальній мережі з'явиться власна платіжна система.

Liked the article?
Help us be even more cool!