ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Нарімана Мемедемінова зустріли в рідному селі в окупованому Криму

23.09.2020, 10:11
Фото – Кримська солідарність
Фото – Кримська солідарність

Кримський громадянський журналіст і медіакоординатор громадського об'єднання “Кримська солідарність” Наріман Мемедемінов повернувся до селища Холмівка Бахчисарайського району, що в окупованому Росією Криму, повідомляє Крим.Реалії.

Його зустріли в рідному селі, повідомляє видання.

Як повідомляв ІМІ, Наріман Мемедемінов, який 21 вересня звільнився з російської колонії, не відкидає, що після повернення до окупованого Криму знову висвітлюватиме судові процеси над кримськими татарами.

21 вересня засуджений до двох з половиною років громадянський журналіст і медіакоординатор руху “Кримська солідарність” Наріман Мемедемінов відбув термін і вийшов на свободу.

12 серпня Багаєвський районний суд Ростовської області Росії відмовив у клопотанні захисту про умовно-дострокове звільнення засудженого громадянського журналіста, блогера і медіакоординатора громадського руху “Кримська солідарність” Нарімана Мемедемінова. 

На початку червня Нарімана Мемедемінова етапували до колонії-поселення в Ростовській області. 

Адвокат Мемедемінова подав до Кіровського районного суду російського Ростова-на-Дону заяву про умовно-дострокове звільнення

14 травня 2020 року Військовий апеляційний суд у Московській області залишив чинним вирок Наріману Мемедемінову за звинуваченням у “публічних закликах до терористичної діяльності”. На засіданні суду сам журналіст закликав своїх колег продовжувати висвітлювати переслідування в анексованому Криму.

2 жовтня 2019 року Південний військовий окружний суд російського Ростова-на-Дону засудив до двох з половиною років журналіста, блогера з Криму Нарімана Мемедемінова, якого звинуватили в публічних закликах до тероризму. 

1 жовтня 2019 року Мемедемінов виступив з останнім словом, де назвав “шаблонним” судочинство і право в Росії, а також закликав журналістів продовжувати роботу з інформування про ситуацію в Криму і судові процеси над жителями півострова.

До арешту Мемедемінов співпрацював з низкою українських ЗМІ, зокрема з Крим.Реалії.

Liked the article?
Help us be even more cool!