ГАРЯЧА ЛІНІЯ050 447 70 63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Подай скаргу

Луцька міськрада радить домовитися з перевізником про перевезення журналістів чи користуватися таксі

27.04.2020, 11:30
Фото – volynnews.com
Фото – volynnews.com

Луцька міська рада рекомендує редакціям укласти договір з перевізником щодо перевезень журналістів транспортними засобами чи користуватися послугами таксі. 

Про це йдеться у відповіді Луцької міської ради від 27 квітня на звернення ІМІ щодо забезпечення безперешкодного пересування журналістів, зокрема громадським транспортом, за наявності журналістського посвідчення. 

Згідно з повідомленням, у Луцьку тимчасово зупинено рух громадського транспорту (автобуси, тролейбуси) з 19 березня до закінчення карантину.

Рішення про обмеження роботи громадського транспорту (автобус, тролейбус) ухвалив 18 березня виконавчий комітет міськради "з метою попередження розповсюдження захворюваності на COVID-19". Цим рішенням було рекомендовано підприємствам, установам, організаціям, незалежно від форм власності, забезпечити проїзд працівників транспортними засобами в режимі регулярних спеціальних перевезень. 

"Виходячи з вищевикладеного, рекомендуємо укласти договір з перевізником щодо здійснення регулярних спеціальних перевезень чи користуватися послугами таксі. Разом з тим повідомляємо, що приміщення міської ради доступні для відвідування журналістів за умови дотримання карантину", – повідомила міська рада.

Як повідомляв ІМІ, 7 квітня громадська організація "Інститут масової інформації" звернулася до органів державної влади та місцевого самоврядування із закликом забезпечити безперешкодне пересування журналістів, зокрема громадським транспортом, за пред’явленням журналістського посвідчення.

Виконком Херсонської міської ради підтримав пропозицію щодо можливості користуватися громадським транспортом представникам ЗМІ за наявності службового посвідчення.

10 квітня Ужгородська міська рада повідомила, що питання про безперешкодне перебування журналістів "буде передбачено відповідним розпорядженням керівника робіт із ліквідації надзвичайної ситуації".

13 квітня Полтавська міська рада повідомила ІМІ, що журналісти Полтави мають право безперешкодного користування громадським транспортом за прескартами.

13 квітня Краматорська міська рада (Донецька область) повідомила ІМІ, що журналісти міста можуть отримати спецквитки для пересування громадським транспортом.

17 квітня Миколаївська міська рада повідомила ІМІ, що працівники, які, зокрема, належать до галузі зв'язку та комунікацій можуть отримати перепустки для перевезення громадським транспортом.

24 квітня Львівська міська рада повідомила ІМІ, що журналісти Львова на час карантину можуть пересуватися громадським транспортом міста за наявності журналістського посвідчення.

Liked the article?
Help us be even more cool!