ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Болдвіну знову можуть висунути звинувачення у вбивстві операторки Гатчинс

18.10.2023, 15:39

Прокурори Нью-Мексико планують знову висунути Алеку Болдвіну звинувачення в ненавмисному вбивстві операторки з України Галини Гатчинс через смертельний постріл на знімальному майданчику в жовтні 2021 року, повідомляє BBC News.

Прокурори скасували звинувачення проти актора у квітні – всього за два тижні до початку судового процесу. 

Втім, вони повідомляють, що з огляду на "додаткові факти" вважають за потрібне знову винести справу на суд присяжних наступного місяця.

Адвокати Болдвіна розкритикували слідчих за "безпідставність".

"Шкода, що жахливу трагедію перетворили на таке безпідставне провадження. Ми відповімо на всі звинувачення в суді", – повідомили вони у своїй заяві.

У вівторок спецпрокурори Карі Морріссі й Джейсон Льюїс, які працюють із цією справою, написали в заяві, надісланій BBC News: "Під час ретельного розслідування, яке тривало кілька останніх місяців, виринули додаткові факти. Ми вважаємо, що найдоречніше буде дозволити раді громадян Нью-Мексико визначити, чи має пан Болдвін постати перед кримінальним судом". 

В інтерв’ю New York Times у вівторок Морріссі зазначила, що "дослідивши пістолет, криміналісти з упевненістю заявили, що, щоб стався постріл, гачок мав бути натиснутий". 

Вона додала, що прокурори планують подати справу суду присяжних 16 листопада.

Як повідомляв ІМІ, у квітні 2023 року з актора Алека Болдвіна зняли кримінальні звинувачення в справі про вбивство операторки з України Галини Гатчинс під час знімання фільму "Іржа" у 2021 році. Актор був звинувачений у двох випадках ненавмисного вбивства.

У червні 2023 року у США прокурори звинуватили фахівчиню зі зброї Ганну Ґутьєррез-Рід, яка працювала над фільмом "Іржа", у маніпулюванні доказами у зв’язку з трагічним пострілом, який убив операторку Галину Гатчинс.

21 жовтня 2021 року Алек Болдвін під час знімання вестерна "Іржа", випадково застрелив операторку з України Галину Гатчинс та поранив режисера фільму Джоела Соузу. Інцидент стався під час сцени, у якій Болдвін стріляв холостими патронами. Зброя використовувалася на майданчику як предмет реквізиту. Також був поранений режисер Джоель Соуза.

31 січня 2021 року прокурорка Першого судового округу Нью-Мексико Мері Кармак-Алтвіс висунула звинувачення проти Алека Болдвіна та фахівчині зі зброї Ганни Ґутьєррез-Рід у ненавмисному вбивстві Гатчинс. За найсерйознішим з цих звинувачень передбачається ув’язнення до п’яти років.

Проте в лютому 2022 року прокурори пом'якшили висунуті американському актору Алеку Болдвіну звинувачення в ненавмисному вбивстві операторки Галини Гатчинс, скоротивши термін можливого ув’язнення до 18 місяців.

Слідство зосередилося на фахівчині зі зброї та помічникові режисера, який дав Алеку Болдвіну пістолет. Поліція вилучила на знімальному майданчику, де загинула Гатчинс, сотні патронів.

Відповідальний за освітлення на зніманні фільму "Іржа" Серж Светной подав до суду на Алека Болдвіна, який випадково застрелив Галину Гатчинс, та інших членів команди.

Згодом Алек Болдвін досяг мирової угоди із сім'єю Галини Гатчинс.

Марія Ігнатьєва, Валентина Троян

Liked the article?
Help us be even more cool!