ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Telegram повідомив, що заблокував цьогоріч понад 15,3 млн груп та каналів

Фото – euractiv.com

Адміністрація Telegram заблокувала у 2024 році 15 383 034 групи та канали. Про це йдеться у звіті про модерацію месенджера.

У звіті зазначено, що платформа щодня блокує десятки тисяч груп і каналів та видаляє мільйони одиниць контенту, які порушують правила спільноти. Зокрема, блокується контент із закликами до насильства, поширенням матеріалів з насильством над дітьми та торгівлею незаконними товарами. На початку 2024 року месенджер почав використовувати інструменти модерації зі штучним інтелектом.

Цьогоріч Telegram заблокував 128 913 спільнот, пов'язаних з тероризмом, а також понад 100 млн одиниць терористичного контенту, йдеться у звіті.

Крім того, цього року заблоковано 701 902 групи та канали з матеріалами, повʼязаними із зображеннями сексуального насильства над дітьми. Згідно зі звітом, допомагають месенджеру виявляти такий контент чотири недержавні організації: Internet Watch Foundation, Stichting Offlimits, Canadian Centre for Child Protection та National Center for Missing & Exploited Children.

Як повідомляв ІМІ, після арешту засновника платформи Telegram Павла Дурова у Франції месенджер дозволив користувачам скаржитися модераторам на контент у приватних чатах,

23 вересня 2024 року Павло Дуров повідомив, що адміністрація месенджера може передавати IP-адреси та номери телефонів порушників правил платформи відповідним органам у відповідь на правомірні юридичні запити.

Раніше журналісти The New York Times проаналізували понад 3,2 мільйона повідомлень у більш ніж 16 тисяч телеграм-каналів та заявили, що платформа стала глобальною клоакою злочинності, дезінформації, дитячої порнографії, тероризму й расистського екстремізму. 

Павла Дурова арештували в аеропорту Ле-Бурже поблизу Парижа ввечері 24 серпня 2024 року. Ордер на арешт Дурова видала служба запобігання насильству щодо неповнолітніх у межах розслідування ймовірних злочинів, включно із шахрайством, торгівлею наркотиками, кіберзалякуванням, організованою злочинністю і сприянням тероризму. Дурова звинувачують у невжитті заходів щодо припинення злочинного використання його платформи.

Telegram заявив, що дотримується законів ЄС, включно із законом про цифрові послуги, – його модерація відповідає галузевим стандартам.

Французький суддя 28 серпня розпочав офіційне розслідування щодо Павла Дурова в межах справи про організовану злочинність у месенджері та відпустив його під заставу в 5 млн євро за умови, що той двічі на тиждень звітуватиме поліції й не виїжджатиме з Франції.

Також відомо, що французька влада в березні 2024 року видала ордер на арешт не тільки Павла Дурова, але й на його брата Миколу, який є співзасновником Telegram.

Liked the article?
Help us be even more cool!