ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Суд у справі Шеремета дослідив експертизи з ідентифікації Антоненка

05.08.2021, 16:17
Фото - Мар'ян Кушнір/Радіо Свобода
Фото - Мар'ян Кушнір/Радіо Свобода

Шевченківський районний суд Києва відклав на 6 серпня розгляд справи про вбивство журналіста Павла Шеремета щодо трьох обвинувачених – Андрія Антоненка, Юлії Кузьменко і Яни Дугарь. Сьогодні суд дослідив експертизи з ідентифікації Антоненка.

Про це 5 серпня оголосила головуюча суддя Оксана Голуб, повідомляє Укрінформ.

“Відкладаємо судове засідання на п’ятницю на 11 годину”, - поінформувала суддя.

Під час засідання суд дослідив низку матеріалів справи, наданих прокурором, серед яких - постанова про призначення експертизи ідентифікації особи за ознаками зовнішності, супровідні листи до документів, висновки експертів за результатами проведення комплексної комісійної експертизи з ідентифікації особи (за ознаками зовнішності, портретно-психологічної експертизи та криміналістичного аналізу ходи), яка стосується Антоненка.

Також суд дослідив додатки до цієї експертизи щодо Антоненка, зокрема записи з камер відеоспостереження, досліджено було і постанову про призначення експертизи телекомунікаційних систем та засобів, зокрема – 4 мобільних телефонів і фотоапарата.

Як повідомляв ІМІ, 4 серпня Шевченківський районний суд Києва змінив запобіжний захід підозрюваній у вбивстві журналіста Павла Шеремета Юлії Кузьменко.

3 серпня Шевченківський районний суд Києва під час розгляду справи щодо вбивства журналіста Павла Шеремета дослідив матеріали експертизи ходи щодо однієї з обвинувачених у справі Юлії Кузьменко.

Павло Шеремет загинув у Києві 20 липня 2016 року внаслідок вибуху автомобіля.

12 грудня 2019 року міністр внутрішніх справ Арсен Аваков повідомив, що Національна поліція затримала та оголосила обґрунтовану підозру фігурантам справи щодо вбивства Павла Шеремета. Нині серед підозрюваних – сержант Сил спеціальних операцій Андрій Антоненко (Riffmaster), військовий медик Яна Дугарь та волонтерка Юлія Кузьменко. Вони заявляють про непричетність до вбивства. Кузьменко зараз перебуває під цілодобовим домашнім арештом, Дугарь – під заставою в розмірі 168 тис. 160 грн.

30 квітня Шевченківський райсуд Києва змінив запобіжний захід для обвинувачуваного в справі щодо вбивства журналіста Павла Шеремета Андрія Антоненка з тримання під вартою на цілодобовий домашній арешт. 27 липня Шевченківський районний суд міста Києва залишив без задоволення клопотання захисту Андрія Антоненка про зміну йому запобіжного заходу.

27 липня Шевченківський районний суд столиці продовжив розгляд справи про вбивство журналіста Павла Шеремета щодо трьох обвинувачених – Андрія Антоненка, Яни Дугарь та Юлії Кузьменко. Суд продовжив дослідження доказів у справі, раніше наданих прокурором.

Liked the article?
Help us be even more cool!