ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Суд у справі Шеремета дослідив експертизу ходи Кузьменко

04.08.2021, 10:11
Фото – Громадське
Фото – Громадське

Шевченківський районний суд Києва 3 серпня під час розгляду справи щодо вбивства журналіста Павла Шеремета досліджував матеріали справи, надані прокурором, серед яких була експертиза ходи щодо однієї з обвинувачених у справі Юлії Кузьменко.

Про це Укрінформу повідомив адвокат іншої обвинуваченої у цій справі, Яни Дугарь, Віталій Коломієць.

“Розглядали експертизу ходи по Юлії Кузьменко, там, де (брав участь у роботі над документом британський експерт Айван - ред.) Бірч. Ми її детально розбирали, і встановили, що рівень цієї умовності (доказів - ред.), до якої вдався Бірч, складає 15 %. Тобто, ймовірність того, що це - Юлія Кузьменко (на відео, які під час слідства надавалися для проведення експертизи, становить - ред.), 15 %. На підставі цих 15 % Бірч дав висновок про “умовну достатність” (доказів - ред.)”, - сказав адвокат.

Як зазначив Коломієць, також учасники засідання після дослідження цієї експертизи перейшли до перегляду додатків до неї.

За його словами, наступне засідання у цій справі призначено на 4 серпня на 11:00, і на ньому учасники процесу планують додивитися низку відеозаписів і перейти до вивчення однієї з експертиз щодо Дугарь.

Як повідомляв ІМІ, Павло Шеремет загинув у Києві 20 липня 2016 року внаслідок вибуху автомобіля.

12 грудня 2019 року міністр внутрішніх справ Арсен Аваков повідомив, що Національна поліція затримала та оголосила обґрунтовану підозру фігурантам справи щодо вбивства Павла Шеремета. Нині серед підозрюваних – сержант Сил спеціальних операцій Андрій Антоненко (Riffmaster), військовий медик Яна Дугарь та волонтерка Юлія Кузьменко. Вони заявляють про непричетність до вбивства. Кузьменко зараз перебуває під цілодобовим домашнім арештом, Дугарь – під заставою в розмірі 168 тис. 160 грн.

30 квітня Шевченківський райсуд Києва змінив запобіжний захід для обвинувачуваного в справі щодо вбивства журналіста Павла Шеремета Андрія Антоненка з тримання під вартою на цілодобовий домашній арешт. 27 липня Шевченківський районний суд міста Києва залишив без задоволення клопотання захисту Андрія Антоненка про зміну йому запобіжного заходу.

27 липня Шевченківський районний суд столиці продовжив розгляд справи про вбивство журналіста Павла Шеремета щодо трьох обвинувачених – Андрія Антоненка, Яни Дугарь та Юлії Кузьменко. Суд продовжив дослідження доказів у справі, раніше наданих прокурором.

Liked the article?
Help us be even more cool!