ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Суд залишив Антоненка під домашнім арештом

28.07.2021, 10:36
Фото – Сергій Нужненко / Радіо Свобода
Фото – Сергій Нужненко / Радіо Свобода

Шевченківський районний суд міста Києва залишив без задоволення клопотання захисту обвинуваченого в справі щодо вбивства журналіста Павла Шеремета Андрія Антоненка про зміну йому запобіжного заходу.

Про це оголосила суддя, що головує, Оксана Голуб 27 липня, повідомляє Укрінформ.

“Суд ухвалив: клопотання захисника Кругового про зміну запобіжного заходу обвинуваченому Антоненку з домашнього арешту на особисте зобов'язання залишити без задоволення. Ухвала остаточна, оскарженню не підлягає”, – зазначила суддя.

Повний текст ухвали буде проголошений 30 липня о 15:40.

До цього суд досліджував матеріали справи, раніше надані прокурором. Зокрема, присутні прослухали низку аудіозаписів, серед яких розмови Антоненка, а також Кузьменко з різними особами. Також суд дослідив низку протоколів, зокрема і щодо проведення НСРД, та інші матеріали справи.

Після цього суд розглянув клопотання щодо зміни запобіжного заходу Антоненку, подане його захистом.

Прокурор зі свого боку попросив залишити це клопотання без задоволення.

Наступне судове засідання в цій справі призначено на 11:00 2 серпня.

Як повідомляв ІМІ, 27 липня Шевченківський районний суд столиці 27 липня продовжив розгляд справи про вбивство журналіста Павла Шеремета щодо трьох обвинувачених – Андрія Антоненка, Яни Дугарь та Юлії Кузьменко. Суд продовжив дослідження доказів у справі, раніше наданих прокурором.

Павло Шеремет загинув у Києві 20 липня 2016 року внаслідок вибуху автомобіля.

12 грудня 2019 року міністр внутрішніх справ Арсен Аваков повідомив, що Національна поліція затримала та оголосила обґрунтовану підозру фігурантам справи щодо вбивства Павла Шеремета. Нині серед підозрюваних – сержант Сил спеціальних операцій Андрій Антоненко (Riffmaster), військовий медик Яна Дугарь та волонтерка Юлія Кузьменко. Вони заявляють про непричетність до вбивства. Кузьменко зараз перебуває під цілодобовим домашнім арештом, Дугарь – під заставою в розмірі 168 тис. 160 грн.

30 квітня Шевченківський райсуд Києва змінив запобіжний захід для обвинувачуваного в справі щодо вбивства журналіста Павла Шеремета Андрія Антоненка з тримання під вартою на цілодобовий домашній арешт.

Liked the article?
Help us be even more cool!