ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Нацрада знову звернеться до суду про анулювання ліцензії каналу "Наш", "Максі-ТВ" - оштрафувала

04.11.2021, 12:08
Фото - Наш, Максі-ТВ
Фото - Наш, Максі-ТВ

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення вирішила звернутися до суду про анулювання ліцензії телеканалу Наш” (ТОВ “НАШ 365”) та оштрафувати телеканал “Максі-ТВ” (ТОВ “Наша Прага”) на 119 544,75 грн. через поширення ворожнечі і необ’єктивної інформації

Таке рішення Нацрада ухвалила 4 листопада на засіданні, повідомляється на сайті регулятора.

На засіданні Нацрада розглянула результати позапланових перевірок за ефіри компаній за 28-31 липня і 1-2 серпня цього року. 

У ці дні канали неодноразово поширювали передачу “Важливе” за участі Олени Бондаренко, яка припустилася висловлювань ворожнечі до тієї частини населення країни, що розмовляє українською мовою. Також регулятор визнав наявність розпалювання національної, расової чи релігійної ворожнечі та ненависті у висловлюваннях, які були поширені в ефірі обох телеканалів.

Також Нацрада звертає увагу, що неодноразово фіксувала в ефірі “Нашого” факти публічних висловлювань з ознаками мови ворожнечі, за це компанія отримувала штрафну санкцію. 

Тому своїм сьогоднішнім рішенням регуляторний орган визнав ще і факт неусунення ліцензіатом порушення  абзацу четвертого частини другої статті 6 Закону України “Про телебачення і радіомовлення” після застосування санкції штрафу.

Як повідомляв ІМІ, 19 серпня Національна рада призначила ТОВ “Наш 365” (логотип “Наш”) і ТОВ “Наша Прага” (логотип “Максі-ТВ”) позапланові безвиїзні перевірки через поширення мови ворожнечі у висловлюваннях Олени Бондаренко.

30 вересня Національна рада вирішила звернутися до суду стосовно анулювання ліцензії телеканалу “Наш” (ТОВ “Наш 365”), це вже буде третє таке звернення. Під час інтерв’ю з Євгеном Мураєвим у передачі “Важливе” щодо обговорення 80-ї річниці нападу нацистської Німеччини на Радянський Союз зафіксовано мову ворожнечі.

19 серпня Національна рада з питань телебачення і радіомовлення вирішила звернутися до суду з позовом про анулювання ліцензії телеканалу “Наш” через заклики в його ефірі до розпалювання релігійної ворожнечі та ненависті.

19 серпня Національна рада з питань телебачення і радіомовлення  вирішила звернутися до суду з позовом про анулювання ліцензії телеканалу “Наш” через заклики в його ефірі до розпалювання релігійної ворожнечі та ненависті. В ефірі каналу був Петро Симоненко.

16 вересня Окружний адміністративний суд міста Києва отримав позов Національної ради з питань телебачення та радіомовлення з проханням анулювати ліцензію на мовлення для телеканалу “Наш 365”.

22 вересня Окружний адміністративний суд міста Києва (ОАСК) відкрив провадження за позовом Національної ради з питань телебачення та радіомовлення щодо анулювання ліцензії телеканалу “Наш 365”.

22 вересня Комітет Верховної Ради з питань свободи слова вирішив звернутися до Національної ради з питань телебачення та радіомовлення з проханнями переглянути рішення щодо звернення до суду про анулювання ліцензії каналу “Наш”.

Liked the article?
Help us be even more cool!