ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Суд отримав позов Нацради щодо анулювання ліцензії телеканалу "Наш"

17.09.2021, 10:36
Фото – YouTube Наш
Фото – YouTube Наш

Національна рада з питань телебачення та радіомовлення просить суд анулювати ліцензію на мовлення для телеканалу "Наш 365". Відповідний позов надійшов до Окружного адміністративного суду міста Києва (ОАСК). 

Про це повідомляється 16 вересня на сайті ОАСК. 

Наразі суд розв'язує питання щодо відкриття  провадження за цим адміністративним позовом.

Нацрада звернулася до суду із зазначеним позовом на підставі рішення про результати позапланової безвиїзної перевірки, в якому, зокрема, йдеться про визнання наявності розпалювання національної, расової та релігійної ворожнечі й ненависті у висловлюваннях, що були поширені в ефірі ТОВ "Наш 365".

Як зауважує суд, протягом року до ОАСК надійшло понад 15 позовів щодо оскарження рішень Національної ради про призначення чи результати  позапланових безвиїзних перевірок телеканалу.

Як повідомляв ІМІ, 19 серпня Національна рада з питань телебачення і радіомовлення  вирішила звернутися до суду з позовом про анулювання ліцензії телеканалу "Наш" через заклики в його ефірі до розпалювання релігійної ворожнечі та ненависті.

19 серпня Національна рада з питань телебачення і радіомовлення призначила ТОВ "Наш 365" (логотип "Наш") і ТОВ "Наша Прага" (логотип "Максі-ТВ") позапланові безвиїзні перевірки через поширення мови ворожнечі у висловлюваннях Олени Бондаренко.

Liked the article?
Help us be even more cool!