ГАРЯЧА ЛІНІЯ050 447 70 63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Подай скаргу

На UA:Львів п’ять працівників захворіли на COVID-19

26.10.2020, 16:27
Фото – UA:Львів
Фото – UA:Львів

Із 23 жовтня частина команди філії Суспільного "UA:Львів" змінила режим роботи: п’ять працівників захворіли на коронавірус. Про це повідомляється на корпоративному сайті Суспільного.

Вони лікуються вдома, а ті, хто контактував із хворими, перебувають на самоізоляції. У приміщеннях UA:Львів провели дезінфекцію.

Щоб COVID-19 не поширився в колективі, за можливості працівники виконуватимуть роботу дистанційно. До 2 листопада тимчасово зупинили вихід випусків новин на телеканалі й програми “Сьогодні. Головне”. 

Про події у Львові та області команда інформуватиме рухомим рядком на UA:Львів упродовж дня. Оперативні новини від команди будуть на цифрових платформах.

“Наша команда працює позмінно, а всі, хто може, роблять це дистанційно. Також щодня стежимо за здоров’ям усіх працівників і скеровуємо на тестування, якщо хтось занедужав. Ми не можемо допустити поширення інфекції серед членів команди й робимо все можливе, аби всі були здорові”, – зазначила менеджерка UA:Львів Тетяна Колісніченко. 

Як повідомляв ІМІ, від початку карантину декілька філій Суспільного тимчасово переходили на режим дистанційної роботи через випадки захворювання серед працівників – Рівненська, Чернівецька, Львівська, Івано-Франківська, Хмельницька, Волинська, Запорізька, Сумська, Дніпровська та UA:Карпати.

Liked the article?
Help us be even more cool!