ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

UA:Запоріжжя змінює режим роботи через захворювання співробітників на COVID-19

25.09.2020, 15:34
Фото – UA:Запоріжжя
Фото – UA:Запоріжжя

З 25 вересня до 1 жовтня філія частина команди Суспільного UA:Запоріжжя працюватиме дистанційно через підтверджені випадки захворювання на коронавірус серед членів колективу. Про це повідомляється на корпоративному сайті Суспільного.

“Усі хворі на COVID-19 перебувають на самоізоляції. Удома залишаються й ті працівники, хто контактував з інфікованими”, – йдеться в повідомленні.

Щоб не допустити спалаху інфекції, на особливий режим роботи перевели всю філію. За словами продюсерки UA:Запоріжжя Наталії Андреєвої, сітку мовлення тимчасово змінять. Зокрема, зупинять вихід в ефір програми “Сьогодні. Головне”, а випуски новин показуватимуть без участі ведучих.

На роботі діджитал-відділу особливий режим не позначиться.

“Без змін працює діджитал-відділ, тож найоперативнішу інформацію аудиторія UA:Запоріжжя отримуватиме від них”, – зазначила Андреєва.

Як повідомляв ІМІ, від початку карантину декілька філій Суспільного тимчасово переходили на режим дистанційної роботи через випадки захворювання серед працівників – Рівненська, Чернівецька, Львівська, Івано-Франківська, Хмельницька та Волинська.

Liked the article?
Help us be even more cool!