ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Журналісти Чернов та Малолєтка отримали французьку премію за репортажі з Маріуполя

13.10.2022, 10:00
Фото – Jerome Delay
Фото – Jerome Delay

Українські журналісти Мстислав Чернов і Євген Малолєтка стали лауреатами французької премії Bayeux Calvados-Normandy Award за репортажі з Маріуполя.

Вони отримали премію для воєнних кореспондентів у двох категоріях. Про це повідомляє "Українська правда" з посиланням на сайт премії.

Відеограф і фотожурналіст Associated Press Мстислав Чернов переміг у номінації "Video Image" та посів друге місце в номінації "Television". 

Фотокореспондент Євген Малолєтка, який також працював у Маріуполі з початку великої війни, переміг у номінації "Photo".

"Разом з колегами я виявив роботи безперечної досконалості. Рівень був такий високий, що було важко визначитися між репортажами!" – сказав голова журі премії, німецький журналіст Томас Дворжак.

Цьогоріч у більшості номінацій премії перемогли журналістські матеріали з України. 

Також призи отримали матеріали із Судану, Буркіна-Фасо, Афганістану. 

Нагадаємо, Bayeux Calvados-Normandy Award – щорічна премія для військових кореспондентів, заснована в Нормандії 1994 року.

Раніше цього тижня Мстислав Чернов і Євген Малолєтка отримали премію Elijah Parish Lovejoy Award за сміливість у журналістиці. 

Загалом цей тандем отримав шість престижних журналістських нагород цього року, серед яких Deutsche Welle Freedom of Speech Award, Премія імені Георгія Гонгадзе, Knight International Journalism Awards, Biagio Agnes Award.

Нині фотографії Мстислава Чернова з Маріуполя можна побачити в "Українському домі" в Києві.

Його виставка "Спалах. Українська фотографія сьогодні" триватиме до 23 жовтня. 

Як повідомляв ІМІ, журналісти Мстислав Чернов і Євген Малолєтка стали лауреатами Премії Гонгадзе – 2022.

Також їм присудили премію німецької медіакомпанії Deutsche Welle "За свободу слова".

Фотожурналісти Мстислав Чернов, Євген Малолєтка та відеопродюсерка Василіса Степаненко стали лауреатами міжнародної журналістської премії імені Джеймса Найта (Knight International Journalism Awards) від Міжнародного центру журналістів (ICFJ).

Вони висвітлювали події в заблокованому російськими військами Маріуполі, знімали руйнування, спричинені обстрілами міста, роботу лікарів у місцевих шпиталях, численні жертви серед цивільного населення.

Репортерам Євгену Малолєтці та Мстиславу Чернову 20 червня в Бонні під час конференції Global Media Forum вручили премію німецької медіакомпанії Deutsche Welle "За свободу слова".

Liked the article?
Help us be even more cool!