ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Журнал про фантастику припинив приймати твори через наплив текстів, написаних штучним інтелектом

21.02.2023, 13:27
Фото – Unsplash
Фото – Unsplash

Редактор американського журналу про фантастику Clarkesworld Magazine Ніл Кларк поскаржився на зростання кількості фейкових творів, написаних штучним інтелектом.

Про це пише Ліга.Tech з посиланням на Kotaku.

За словами Кларка, понад третину матеріалів, що надійшли до журналу цього року, були написані штучним інтелектом, а потім подані до редакції "письменниками"-шахраями.

У першій половині лютого з’явилося понад удвічі більше текстів, написаних штучним інтелектом, ніж за весь січень. Лише за один день кількість таких матеріалів може сягати 50.

Наразі журнал закрив подання нових творів. Рішення було ухвалене "миттєво", каже Кларк. Редактор стверджує, що йому давно доводиться мати справу з плагіатом, але лише наприкінці 2022 року проблема стала такою поширеною.

Фейкові автори надсилали згенеровані штучним інтелектом тексти, які редактор називає "шаблонними" та "неякісними". Але він не відкидає існування якісніших текстів, також написаних нейромережею. Кларк додає, що інструменти, які мають розпізнавати плагіат або написаний штучним інтелектом контент, не є дієвими через подекуди хибні результати та саму вартість таких послуг.

Як повідомляв ІМІ, спецслужби РФ застосовують понад 10 шкідливих програм для викрадення та знищення інформації. 

Liked the article?
Help us be even more cool!