ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Застосунок "Повітряна тривога" додатково сповіщатиме про наближення ракети чи дрона

Відтепер застосунок “Повітряна тривога” надсилатиме попередження про підвищену небезпеку в окремих містах та громадах. В оновленій версії 6.0 сповіщення про наближення ракети чи безпілотного літального апарата надходитиме додатково під час дії загальної тривоги.

Такі оголошення дозволять сповіщати людей про загрозу саме для їхньої локації, йдеться на сайті ajax.

Окрім нового попередження до застосунку додали:

  • налаштування гучності сповіщення “Підвищена небезпека!”;
  • сповіщення, якщо повідомлення “Підвищена небезпека!” перестають надходити.

Інформацію про всі види небезпеки передають відповідальні чергові Цивільного захисту у військових обласних адміністраціях України. Координацію тривог забезпечують чергові ДСНС.

Щоб отримувати додаткові сповіщення про загрозу, встановіть застосунок “Повітряна тривога” версії 6.0. Якщо застосунок не оновився автоматично, оновіть його вручну або встановіть повторно. Оновлення вже доступне для користувачів iOS, Android.

Також розробники випустили окремий застосунок-віджет “Мапа тривог”, який можна додати на екран телефона для постійного та зручного моніторингу безпекової ситуації. Віджет можна завантажити за посиланнями для користувачів iOS та Android.

Речник командування Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат у телемарафоні зазначив, щоб користуватися новими можливостями, застосунок потрібно оновити, передає Громадське радіо:

“Для цього треба кілька натискань, і все готово. Але підкреслю ще раз – не варто розраховувати на додаток як на панацею. Треба теж дивитися на інші джерела інформації, як-от наш Telegram-канал чи WhatsApp, де ми також усе повідомляємо, треба теж дивитися на ці сповіщення. Тому що якщо летить балістика, то тривога спрацьовує пізніше”.  

Застосунок “Повітряна тривога” розробили компанії Ajax Systems та Stfalcon за підтримки Міністерства цифрової трансформації України. Його завантажили вже понад 26 млн разів та активно використовують більш ніж 6 млн користувачів. Він став зручним і надійним інструментом інформування про небезпеки в Україні. Наразі можна отримати попередження про ракетні удари, артилерійські обстріли, вуличні бої, радіаційну, хімічну загрози, стихійні лиха та важливі сповіщення від ОВА та Цивільного захисту України.

Liked the article?
Help us be even more cool!