ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Верховний Cуд повернув позов NewsOne для усунення недоліків

17.02.2021, 14:50
Фото – NewsOne
Фото – NewsOne

15 лютого до Касаційного адміністративного суду в складі Верховного Суду надійшов позов від ТОВ “Новини 24 години” (телеканал NewsOne) до Президента України, в якому позивач просить визнати протиправним та нечинним указ про застосування до нього санкцій. 

Про це повідомляється 17 лютого на сайті Верховного Суду.

Суд ухвалою від 16 лютого залишив без руху позовну заяву каналу, надавши 10-денний строк для усунення недоліків.

“Рішення мотивоване тим, що кошти, перераховані позивачем на сплату судового збору, не надійшли на відповідний казначейський рахунок, а тому йому необхідно надати докази, що підтверджують надходження коштів про сплату судового збору за подання позовної заяви”, – йдеться в повідомленні.

Крім того, повідомили в суді, позивач не зазначив обґрунтованих і достатніх підстав, які б підтверджували необхідність та доцільність залучення третіх осіб, що не заявляють самостійних вимог на предмет спору, на боці відповідача – Ради національної безпеки і оборони України, Служби безпеки України, Верховної Ради України.

Як повідомляв ІМІ, 12 лютого до Касаційного адміністративного суду в складі Верховного Суду надійшов позов від ТОВ “Телерадіокомпанія “Нові комунікації” (телеканал ZIK) до Президента України, в якому позивач оскаржує указ про застосування до нього санкцій. 15 лютого суд залишив без руху позовну заяву каналу, надавши десятиденний строк для усунення недоліків.

11 лютого Касаційний адміністративний суд у складі Верховного Суду відкрив провадження в одній зі справ за позовом щодо застосування санкцій до телеканалів “112 Україна”, NewsOne, ZIK.

9 лютого Касаційний адміністративний суд у складі Верховного Суду відмовив у відкритті провадження за однією позовною заявою про визнання протиправним і скасування указу Президента України щодо запровадження рішення РНБО про санкції проти трьох телеканалів.

Другий позов, який також оскаржує указ президента, Верховний Суд залишив без руху і встановив для позивача 10-денний строк для усунення недоліків. 

8 лютого до Верховного Суду України надійшов ще один позов від фізичної особи до Президента України Володимира Зеленського з вимогою визнати незаконним указ, що вводить у дію рішення Ради національної безпеки і оборони про санкції щодо телеканалів “112 Україна”, NewsOne і ZIK.

4 лютого до Верховного Суду подали два позови про оскарження указу Президента України про застосування санкцій проти народного депутата Тараса Козака та телеканалів “112 Україна”, NewsOne та ZIK.

2 лютого Президент України Володимир Зеленський увів у дію рішення Ради національної безпеки та оборони від 2 лютого 2021 року “Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)”, яке передбачає запровадження на п'ять років санкцій проти народного депутата Тараса Козака та юридичних осіб, що володіють ліцензіями телеканалів “112 Україна”, NewsOne та ZIK.

Liked the article?
Help us be even more cool!