ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

ZIK через Верховний Суд оскаржує санкції

15.02.2021, 18:12
Фото – telekritika.ua
Фото – telekritika.ua

12 лютого до Касаційного адміністративного суду в складі Верховного Суду надійшов позов від ТОВ “Телерадіокомпанія “Нові комунікації” (телеканал ZIK) до Президента України, в якому позивач оскаржує указ про застосування до нього санкцій.

Про це повідомляється на сайті Верховного Суду.

Проте суд 15 лютого ухвалив залишити без руху позовну заяву ТОВ “Телерадіокомпанія “Нові комунікації” в справі №9901/33/21 та надав позивачеві десятиденний строк для усунення недоліків.

“Рішення мотивоване тим, що кошти, перераховані позивачем на сплату судового збору, не надійшли на відповідний казначейський рахунок, а тому йому необхідно надати докази, що підтверджують зарахування коштів про сплату судового збору за подання позовної заяви”, – йдеться в повідомленні.

Також повідомляється, що позивач не надав суду відповідних доказів, які б підтверджували необхідність і доцільність залучення Ради національної безпеки та оборони України, Служби безпеки України, Верховної Ради України до участі в справі як третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору на боці відповідача.

Як повідомляв ІМІ, 11 лютого Касаційний адміністративний суд у складі Верховного Суду відкрив провадження в одній зі справ за позовом щодо застосування санкцій до телеканалів “112 Україна”, NewsOne, ZIK.

9 лютого Касаційний адміністративний суд у складі Верховного Суду відмовив у відкритті провадження за однією позовною заявою про визнання протиправним і скасування указу Президента України щодо запровадження рішення РНБО про санкції проти трьох телеканалів.

Другий позов, який також оскаржує указ президента, Верховний Суд залишив без руху і встановив для позивача 10-денний строк для усунення недоліків. 

8 лютого до Верховного Суду України надійшов ще один позов від фізичної особи до Президента України Володимира Зеленського з вимогою визнати незаконним указ, що вводить у дію рішення Ради національної безпеки і оборони про санкції щодо телеканалів “112 Україна”, NewsOne і ZIK.

4 лютого до Верховного Суду подали два позови про оскарження указу Президента України про застосування санкцій проти народного депутата Тараса Козака та телеканалів “112 Україна”, NewsOne та ZIK.

2 лютого Президент України Володимир Зеленський увів у дію рішення Ради національної безпеки та оборони від 2 лютого 2021 року “Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)”, яке передбачає запровадження на п'ять років санкцій проти народного депутата Тараса Козака та юридичних осіб, що володіють ліцензіями телеканалів “112 Україна”, NewsOne та ZIK.

Liked the article?
Help us be even more cool!