ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

У Twitter попросили деяких звільнених працівників повернутися в штат – Bloomberg

07.11.2022, 11:45
Фото – elespanol.com
Фото – elespanol.com

Компанія Twitter запропонувала частині співробітників, які потрапили під масштабні скорочення, повернутися до роботи.

Про це пише "Бабель" з посиланням на Bloomberg.

За інформацією джерел видання, деяких людей звільнили помилково. Інших скоротили до того, як керівництво соцмережі зрозуміло, що їхні знання та досвід знадобляться для розроблення нових функцій Twitter.

Нині в компанії залишилося близько 3 700 співробітників. Новий власник соцмережі американський мільярдер Ілон Маск змушує тих, хто зберіг посаду, швидко працювати над новим функціоналом. Деяким співробітникам доводиться ночувати в офісі, щоб вкластися в стислі терміни.

Як повідомляв ІМІ, 12 липня компанія Twitter подала до суду на Ілона Маска, щоб змусити його завершити виконання раніше укладеної угоди з придбання соцмережі за $44 млрд. Маск подав зустрічний позов проти Twitter.

Раніше Ілон Маск заявив, що не продовжуватиме угоди щодо купівлі Twitter у разі, якщо компанія не доведе кількості несправжніх акаунтів на рівні до 5% усіх користувачів. До того Маск повідомив про зупинення операції щодо купівлі Twitter Inc. до отримання деталей, які підтверджують, що частка спамових та фейкових акаунтів справді становить менш ніж 5%.

Маск уклав договір про купівлю соцмережі Twitter за 44 млрд доларів. Він зазначив, що хоче зробити Twitter кращим, ніж будь-коли, й доповнити соцмережу новими функціями, що мають підвищити довіру, перемогти спам-ботів та аутентифікувати всіх людей.

4 листопада 2022 року стало відомо, що Twitter проводить масове скорочення штату, а колектив із цього приводу звернувся до суду.
 
7 листопада 2022 року власник Twitter Ілон Маск заявив, що соцмережа має стати найточнішим джерелом інформації.
Liked the article?
Help us be even more cool!