ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

У Росії перенесли суд про дострокове звільнення блогера Мемедемінова

31.07.2020, 10:03
Фото - фейсбук Кримська солідарність
Фото - фейсбук Кримська солідарність

У Росії Богаєвський районний суд Ростовської області переніс розгляд клопотання про умовно-дострокове звільнення кримського блогера, громадянського журналіста Нарімана Мемедемінова. 

Про це повідомляє Крим.Реалії з посиланням на адвоката журналіста Едема Семедляєва.

“Відклали розгляд клопотання в зв'язку з тим, що адвокат написав заяву про участь по відеоконференцзв'язку. Але в даному суді, виявляється, немає такої можливості. Тому відклали на 12 серпня на 10:00”, - розповів адвокат.

Як повідомляв ІМІ, 29 липня Багаєвський районний суд Ростовської області (Росія) мав розглянути клопотання захисту про умовно-дострокове звільнення кримського блогера, громадянського журналіста Нарімана Мемедемінова. 

На початку червня засудженого кримського громадянського журналіста та медіакоординатора “Кримської солідарності” Нарімана Мемедемінова етапували до колонії-поселення в Ростовській області. 

Адвокат засудженого кримського блогера, громадянського журналіста Нарімана Мемедемінова подав до Кіровського районного суду російського Ростова-на-Дону заяву про умовно-дострокове звільнення

14 травня 2020 року Військовий апеляційний суд у Московській області залишив чинним вирок кримському громадянському журналістові Наріману Мемедемінову за звинуваченням у “публічних закликах до терористичної діяльності”. На засіданні суду сам Мемедемінов закликав своїх колег продовжувати висвітлювати переслідування в анексованому Криму.

2 жовтня 2019 року Південний військовий окружний суд російського Ростова-на-Дону засудив до двох з половиною років журналіста, блогера з Криму Нарімана Мемедемінова, якого звинуватили в публічних закликах до тероризму. 

1 жовтня 2019 року Мемедемінов виступив з останнім словом, де назвав “шаблонним” судочинство і право в Росії, а також закликав журналістів продовжувати роботу з інформування про ситуацію в Криму і судові процеси над жителями півострова.

Liked the article?
Help us be even more cool!