ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

У Латвії запропонували перенести московський офіс DW до Риги

04.02.2022, 15:50
Фото – Delfi
Фото – Delfi

Міністр юстиції Латвії Яніс Борданс закликав Німеччину розглянути питання про переведення московського офісу DW до Риги в разі, якщо Росія залишить чинною свою заборону на мовлення, повідомляє Delfi.

“Рига – найближче і найбільше місто до Москви, тому тут DW зможе і далі висвітлювати актуальні новини з Росії, Білорусі та всього регіону. У Ризі є Балтійський авіаційний центр і високорозвинена ІТ-інфраструктура – все для того, щоб місто стало базою DW в регіоні”, – наголосив Борданс.

За його словами, останніми роками в Ризі успішно працює видання “Медуза”, яке стало одним з найбільших новинних майданчиків у Росії та в російськомовній діаспорі у всьому світі.

“Латвія посідає провідні позиції у світі за індексом свободи преси, тому журналісти можуть бути впевнені, що їхня робота в Латвії поважатиметься”, – додав міністр.

Як повідомляв ІМІ, 1 лютого Німеччина заборонила мовлення німецькомовної версії російського державного телеканалу RT DE у ФРН через відсутність ліцензії. 

У відповідь МЗС Росії заявило, що анулює акредитації всіх співробітників російського бюро німецької телерадіокомпанії Deutsche Welle, закриє його кореспондентський пункт і припинить мовлення на своїй території.

Генеральний директор медіакомпанії Deutsche Welle Петер Лімбурґ заявив, що рішення про позбавлення акредитації співробітників DW у Росії та закриття корпункту “неможливо зрозуміти”. Компанія в разі заборони ще більше висвітлюватиме події в РФ.

Єврокомісія вважає невиправданим рішення РФ про заборону Deutsche Welle.

Liked the article?
Help us be even more cool!