ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

У Житомирі невідомі намагалися наїхати на журналістку "20 хвилин" за розслідування корупції у колонії

08.10.2014, 15:12

7 жовтня у Житомирі невідомі намагалися здійснити наїзд на журналістку місцевого видання “20 хвилин” Марію Шомко, повідомляється на сайті видання.  

Інцидент стався приблизно о 21.00 по вулиці Піонерська.

Наїзд намагався здійснити автомобіль білого кольору (орієнтовно марки «Лада» чи «Славута»), який із вимкненими фарами чекав недалеко від дому Марії на місці, де вуличні ліхтарі були вимкненими.

«Підходячи до дому, я почула, що вслід за мною щось рухається на великій швидкості. Автомобіль, уже із ввімкненими фарами їхав прямо на мене. Будь-яких звукових сигналів він не подавав. Мене врятувало лише те, що я встигла звернути у провулок і забігти до двору. Не зупиняючись, автомобіль поїхав далі», - прокоментувала ситуацію журналістка.

Відразу після спроби наїзду було викликано міліцію, яка з’явилась на місце інциденту приблизно через 40 хвилин. Заяву та пояснення до заяви Шомко написала на місці.

Шомко пов’язує інцидент зі своєю професійною діяльністю, а саме, з публікацією про побиття ув'язненого Житомирської виправної колонії №4 Івана Ноджака, який подавав численні скарги до Генпрокуратури на корумповану внутрішню політику керівництва колонії.

“Подію пов`язую з професійною діяльністю, а саме, з розслідуванням по колонії №4. Ми отримали свідчення великих і системних зловживань керівництвом колонії. Незадовго до цього, моє джерело у колонії Івана Ноджака побили. Йому погрожували вбивством»,- розповіла Шомко.

За словами Марії, версією ж керівництва колонії Іван підрізав себе сам заточкою ложки.

Інформатор підтвердив редакції свої слова про порушення у колонії документами, розповіла Мошко.

“Частину документів він зміг нам передати. Вони є у нас в електронному варіанті. Ми їх відправили на Генпрокуратуру. Там численні скарги засуджених, їхні підписи з посиланнями на закони. Там є перелік документів, які підтверджують те, що цех, який не працює, за словами керівництва колонії, він працює. Бо там зафіксовано робочі години, роботу в’язнів саме на цьому цеху. Ну і заяви саме засуджених про грубе порушення їхніх прав і порушення трудового законодавства”, - розповіла журналістка.

Liked the article?
Help us be even more cool!