ГАРЯЧА ЛІНІЯ050 447 70 63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Подай скаргу

У будівлі, яку орендує “1+1 медіа”, було вже кілька перевірок. Холдинг не виключає спроб тиску

07.09.2017, 11:20

У київській будівлі, яку орендує холдинг “1+1 медіа”, цього року було вже кілька перевірок у банківській справі. Холдинг не виключає, що на нього спробують тиснути. Про це йдеться у коментарі, отриманому “Українською правдою” з компанії.

“1+1 медіа” зазначає, що орендує приміщення за адресою вулиця Кирилівська, 23, у “Поділ-Нерухомість”.

“Справді, минулого тижня орендодавець поінформував нас про ситуацію з НБУ. Відразу після цього ми як орендар, який авансував орендну плату до кінця березня 2018 року, направили листа до НБУ з проханням роз’яснити ситуацію та перспективи її розвитку. Відповідь досі не отримали”, – йдеться у коментарі компанії виданню.

Щодо справи, яку веде Генпрокуратура, то, за інформацією від ТОВ “Поділ-Нерухомість”, “компанія не чинила жодного супротиву та сприяла допущенню посадових осіб до всіх приміщень, в цьому році таких перевірок вже було кілька, про що складені відповідні акти”.

“Поділ-Нерухомість” направляє лист до слідчих органів з проханням роз’яснити ситуацію.

Але перебіг подій навколо приміщення та “дивні дії слідчих органів” дають “1+1 медіа” підстави вважати, що “готується чергова спроба тиску на медіа групу”.

Нагадаємо, 28 серпня Печерський районний суд Києва дозволив слідчому Генеральної прокуратури здійснити огляд будівлі в Києві, де розташований холдинг “1+1 Media”, у справі про розкрадання коштів у Приватбанку.

Ця будівля належить ТОВ “Поділ Нерухомість”, у ньому розташований медіахолдинг “1+1 Media” і телеканал “ТЕТ”.

Розслідуванням установлено, що в травні 2014 року Національний банк і “Поділ Нерухомість” уклали іпотечний договір із забезпечення вимог НБУ як іпотекотримач за договором рефінансування від 3 березня 2009 року.

Предметом іпотеки за зазначеним договором виступила зазначена будівля.

Під час розслідування за фактом зловживання службовим становищем і заволодіння посадовими особами Приватбанку чужим майном, слідством призначена комплексно-комісійна оціночно-будівельна, оціночно-земельна й товарознавча експертиза зазначеної будівлі.

ГПУ розслідує справу про незаконну видачу кредитів у грудні 2016 року. Зокрема, слідство сконцентрувалося на видачі кредитів на кілька десятків мільярдів гривень двом структурам, пов'язаним із бенефіціарами Приватбанку.

Голова правління Приватбанку Олександр Шлапак стверджував, що екс-керівництво банку за Ігоря Коломойського видало понад 190 мільярдів гривень або 97% кредитного портфеля пов'язаним особам.

Liked the article?
Help us be even more cool!