ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Twitter прибере неактивні акаунти в архів

09.05.2023, 11:22
Фото – elespanol.com
Фото – elespanol.com

Соціальна мережа Twitter планує видалити акаунти, неактивні протягом кількох років, пише Reuters із посиланням на гендиректора компанії Ілона Маска.

На його думку, такий крок "необхідний для звільнення покинутих назв профілю".

Маск зазначив, що неактивні акаунти перемістять в архів, але не уточнив, коли розпочнеться цей процес.

Наразі невідомо, як користувачі Twitter зможуть отримати доступ до заархівованих акаунтів і чи буде в них така можливість узагалі.

Маск також зазначив, що через видалення неактивних акаунтів користувачі соцмережі можуть помітити, що в них поменшало підписників.

За правилами Twitter, користувачі мають заходити у свій профіль щонайменше один раз кожні 30 днів, щоб уникнути остаточного видалення акаунту через тривалу неактивність.

Як повідомляв ІМІ, соцмережа Twitter позбавила головний обліковий запис видання "New York Times" позначки верифікації. До цього напередодні закликав власник компанії Ілон Маск, коли дізнався, що медіа відмовляється платити за підписку Twitter Blue.

З 1 квітня Twitter почав проводити ревізію та припиняти дію "синіх галочок верифікації", отриманих до купівлі компанії Ілоном Маском. 

До купівлі соцмережі Маском сині галочки видавали безкоштовно, вони відзначали верифіковані облікові записи фізичних та юридичних осіб.

Тепер галочку можна придбати, оформивши підписку Twitter Blue. Для тих, хто підпишеться з комп'ютера, вартість підписки становить $8 на місяць, а для мобільних пристроїв – $11. Змінились і кольори галочок: сині залишилися в приватних користувачів, золоті – у великих компаній, а сірі – в урядових організацій.

З 15 квітня лише верифіковані акаунти можуть потрапляти в рекомендації та брати участь в голосуваннях у Twitter.

Наприкінці квітня 2023 року Twitter безкоштовно додав сині позначки верифікації знаменитостям, у яких понад мільйон підписників, а також сторінкам померлих знаменитостей.

Liked the article?
Help us be even more cool!