ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Помічник режисера фільма "Іржа" визнав свою провину в справі про вбивство операторки Гатчинс

03.04.2023, 16:43

Перший помічник режисера фільма "Іржа" Дейв Голлс визнав свою провину у справі про вбивство операторки Галини Гатчинс під час знімання вестерна в Нью-Мексико. Суддя Санта-Фе (США) схвалила його угоду з прокурором, повідомляє The Guardian.

Голлс уклав угоду зі стороною звинувачення, визнавши свою провину у недбалості під час роботи з летальною зброєю.

У п’ятницю суддя округу Санта-Фе Мері Марло Соммер очолила віртуальне засідання в справі Голлса.

Вона засудила Голлса, який відповідав за безпеку на знімальному майданчику, до шести місяців ув’язнення умовно з випробувальним терміном без нагляду, штрафу сумою $500 та однієї доби виправних робіт, а також зобов’язала його пройти курс із безпечного користування вогнепальною зброєю.

Гатчинс загинула, коли револьвер у руках актора Алека Болдвіна вистрілив справжньою кулею під час репетиції. Прокурори заявили, що Голлс, як перший помічник режисера, був відповідальний за безпеку на знімальному майданчику "Іржі". 

"Голлс не перевірив кожен патрон у револьвері, щоб пересвідчитись, що той патрон холостий, а не справжній", – заявила на засіданні прокурорка Карі Морріссі.

Як повідомляв ІМІ, 21 жовтня 2021 року Алек Болдвін під час знімання вестерна "Іржа", випадково застрелив операторку з України Галину Гатчинс та поранив режисера фільму Джоела Соузу. Інцидент стався під час сцени, у якій Болдвін стріляв холостими патронами. Зброя використовувалася на майданчику як предмет реквізиту. Також був поранений режисер Джоель Соуза.

31 січня 2021 року прокурорка Першого судового округу Нью-Мексико Мері Кармак-Алтвіс висунула звинувачення проти Алека Болдвіна та фахівчині зі зброї Ганни Гутьєррез Рід у ненавмисному вбивстві Гатчинс. За найсерйознішим з цих звинувачень передбачається ув’язнення до п’яти років.

Проте в лютому 2022 року прокурори пом'якшили висунуті американському актору Алеку Болдвіну звинувачення в ненавмисному вбивстві операторки Галини Гатчинс, скоротивши термін можливого ув’язнення до 18 місяців.

Слідство зосередилося на фахівчині зі зброї та помічникові режисера, який дав Алеку Болдвіну пістолет. Поліція вилучила на знімальному майданчику, де загинула Гатчинс, сотні патронів.

Відповідальний за освітлення на зніманні фільму "Іржа" Серж Светной подав до суду на Алека Болдвіна, який випадково застрелив Галину Гатчинс, та інших членів команди.

Згодом Алек Болдвін досяг мирової угоди із сім'єю Галини Гатчинс.

Liked the article?
Help us be even more cool!