ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Суд оголосить рішення в справі про заборону книги про Стуса 19 жовтня

16.10.2020, 17:23
Фото – 5 канал
Фото – 5 канал

У Києві 16 жовтня завершилося чергове засідання Дарницького районного суду за позовом народного депутата Віктора Медведчука проти видавництва Vivat і книги історика та журналіста Вахтанга Кіпіані “Кримінальна справа Василя Стуса”. Наступне засідання відбудеться 19 жовтня, повідомляє Укрінформ.

“Вступна резолютивна частина відбудеться 19 жовтня о 9:00. Буде оголошене вступне резолютивне рішення”, – зазначила суддя.

Вахтанг Кіпіані вважає, що рішення суду може бути “і вашим, і нашим”. “Буде відкинута більшість позовних вимог, але одна-дві-три залишаться. Утім, хтозна. Дякую всім, хто переживає і підтримує”, – зазначив Кіпіані.

Як повідомляв ІМІ, попереднє засідання Дарницького районного суду Києва з розгляду позову народного депутата Віктора Медведчука проти журналіста й історика Вахтанга Кіпіані та видавництва Vivat з вимогою заборонити розповсюдження книжки “Справа Василя Стуса”, відбулося 14 серпня.

10 липня Дарницький районний суд Києва переніс на 14 серпня розгляд позову народного депутата Віктора Медведчука проти журналіста й історика Вахтанга Кіпіані.

Улітку 2019 року народний депутат від "Опозиційної платформи – За життя" Віктор Медведчук подав до Дарницького районного суду Києва позов проти Вахтанга Кіпіані, видавництва Vivat і книжкової фабрики “Юнісофт” з вимогою заборонити поширення книжки “Справа Василя Стуса”. 

"Справу Василя Стуса" видано у 2019 році. Книга містить документи з архіву колишнього КДБ УРСР про резонансну справу поета. У книжці зібрано архівні документи щодо кримінальної справи Стуса, свідчення очевидців, листи письменника з в'язниці, спогади його рідних та друзів.

Медведчук був адвокатом Стуса, коли його в 1980 році заарештували вдруге.

2 жовтня 2019 року Дарницький районний суд Києва розпочав розгляд справи за позовом Медведчука.

Liked the article?
Help us be even more cool!