ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Співробітники Twitter проти плану Маска звільнити 75% штату – Time

25.10.2022, 16:09
Фото – REUTERS / Dado Ruvic
Фото – REUTERS / Dado Ruvic

Співробітники Twitter поширили відкритого листа, у якому виступають проти плану Ілона Маска звільнити 75% співробітників компанії напередодні крайнього терміну завершення угоди щодо придбання Twitter за 44 млрд дол.

Про це пише "Економічна правда" з посиланням на Time.

Видання нагадує, що Маск має завершити придбання соцмережі до п'ятниці, інакше він зіткнеться з відновленням позову в суді Делавера.

Раніше Ілон Маск повідомив потенційним спонсорам свого придбання Twitter, що планує скоротити майже 75% персоналу Twitter, зменшивши чисельність персоналу із 7500 до лише 2000.

"План Ілона Маска звільнити 75% працівників Twitter зашкодить здатності Twitter підтримувати громадське обговорення. Загроза такого масштабу нерозважлива, підриває довіру наших користувачів та клієнтів до нашої платформи і є явним актом залякування працівників", – йдеться в чернетці листа.

У листі вимагається, щоб Маск зобов’язався зберегти поточну чисельність персоналу Twitter, якщо він поглине компанію.

У листі також вимагається, щоб не було дискримінації співробітників на основі їхніх політичних переконань і щоб було зобов’язання дотримуватися "справедливої" політики звільнення та більше інформувати про умови праці.

"Ми вимагаємо, щоб до нас ставилися з гідністю, а не як до пішаків у грі, в яку грають мільярдери", – йдеться в списку вимог.

Time додає, що невідомо, скільки співробітників Twitter підписали лист на момент публікації.

Як повідомляв ІМІ, 12 липня компанія Twitter подала до суду на Ілона Маска, щоб змусити його завершити виконання раніше укладеної угоди з придбання соцмережі за $44 млрд. Маск подав зустрічний позов проти Twitter.

Раніше Ілон Маск заявив, що не продовжуватиме угоди щодо купівлі Twitter у разі, якщо компанія не доведе кількості несправжніх акаунтів на рівні до 5% усіх користувачів. До того Маск повідомив про зупинення операції щодо купівлі Twitter Inc. до отримання деталей, які підтверджують, що частка спамових та фейкових акаунтів справді становить менш ніж 5%.

Маск уклав договір про купівлю соцмережі Twitter за 44 млрд доларів. Він зазначив, що хоче зробити Twitter кращим, ніж будь-коли, й доповнити соцмережу новими функціями, що мають підвищити довіру, перемогти спам-ботів та аутентифікувати всіх людей.

У жовтні Ілон Маск вирішив закрити угоду з Twitter за початковою ціною $54,20 за акцію.

Liked the article?
Help us be even more cool!