ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Російська влада обіцяє не забороняти трансляцію українських телеканалів в анексованому Криму

25.11.2014, 12:22

Міністерство зв'язку і масових комунікацій Росії обіцяє не забороняти провайдерам кабельного телебачення в Криму транслювати українські телеканали. Про це заявив заступник міністра російського Мінкомзв'язку Олексій Волін в ході своєї робочої поїздки в Севастополь, повідомляє Крим.Реалії з посиланням на ТАСС.

«Йти адміністративним шляхом я не бачу особливого сенсу, як і вводити тупу заборону. Потрібно дати глядачеві можливість вибрати», - сказав Волін.

Він упевнений, що в Криму переважна кількість провайдерів поміняли пакети не через заборону на трансляцію українських телеканалів, а виходячи з того, що рейтинги російських каналів на півострові вище.

Нагадаємо, з початку березня цього року українські канали зникли з аналогового мовлення в Криму, а після і з усіх кабельних мереж на півострові. На частотах українських телеканалів почали мовити російські.

Зокрема, 3 березня держпідприємство “Радіотелевізійний передавальний центр АР Крим” припинило трансляцію Чорноморської телерадіокомпанії на всьому півострові.На частотах Чорноморської ТРК почав мовити телеканал "Росія 24".

1 серпня у Сімферополі російські судові пристави прийшли на ЧТРК і повідомили про арешт і вилучення майна компанії. Підставою вилучення майна став судовий позов Радіотелевізійного передавального центру Криму (РТПЦ) до ЧТРК по заборгованості, яка складає понад 1 млн. грн. Борг телекомпанії виник перед РТПЦ ще до анексії Криму Росією.

В кінці лютого - початку березня 2014 перекинуті з Росії і кримських баз Чорноморського флоту Росії війська без розпізнавальних знаків окупували Кримський півострів.

16 березня 2014 року на території Криму і міста Севастополя пройшов так званий референдум про статус півострова, за результатами якого Росія включила Крим до свого складу. Ні Україна, ні Європейський Союз, ні США не визнали дане голосування і вважають, що Крим Росія анексувала.

Liked the article?
Help us be even more cool!